Porady

Pracuj mądrze!

Pracuj mądrze!

Jeżeli na pewnym etapie swojej kariery zawodowej trafiłeś na kursy-zawodowe24.pl to istnieje graniczące z pewnością prawdopodobieństwo, że jesteś Profesjonalistą przez duże P! Potrzeba rozwoju i świadomość pojawiania się na rynku coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych, którym trzeba sprostać jest równie ważna co zdobyta już wiedza i doświadczenie.

Biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój branży budowlanej w Polsce przedsiębiorcy muszą nadążać za nowoczesnymi rozwiązaniami, coraz chętniej wybieranymi przez inwestorów, muszą być elastyczni i otwarci na nowości. Tyle w teorii. W praktyce często wygląda to zgoła inaczej. Przeciążeni ilością zleceń wykonawcy nie znajdują czasu na regularne szkolenia, nie wspominając o sytuacji, gdy dodatkowo wiąże się to z dojazdem do większych miast.

I tu do akcji wkraczamy my! Zespół kursy-zawodowe24.pl wychodząc naprzeciw potrzebom rynku opracował szereg szkoleń on-line, mających na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych. Nasz zespół to kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników pozostających w stałym kontakcie ze specjalistami – inżynierami i wykonawcami z ugruntowaną pozycją i wiedzą.

Stawiamy na jakość, wygodę i bezpieczeństwo. Na każdym etapie naszego kursu motywujemy i wspieramy uczestników, dbamy o to, aby dobrze zdany egzamin końcowy był satysfakcją zarówno dla kursanta jak i dla nas jako nauczycieli.

Specjalistyczne kursy on-line – nie taki diabeł straszny jak go malują!


Jeżeli dotąd nie brałeś pod uwagę kursu zdalnego z obawy przed skomplikowaną procedurą lub z przyzwyczajenia do tradycyjnych form nauczania, mamy dla Ciebie dobrą informację! Żadna z tych obaw nie jest uzasadniona. Zapisanie się na kurs zajmuje kilka minut – to czas stanowczo krótszy niż załatwienie formalności w stacjonarnych ośrodkach szkolenia zawodowego. Nie musisz wychodzić z domu aby zdobyć wiedzę – oszczędzasz więc czas i energię. Dodatkowo, po zdaniu egzaminu otrzymujesz stosowne certyfikaty i zaświadczenia potwierdzające posiadane kompetencje. Zdobycie nowych umiejętności i uprawnień jest więc na wyciągnięcie ręki!

Jakie kursy oferujemy?

Oferujemy szeroki zakres kursów dla branży inżynierskiej i budowlanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, w której szczególne zainteresowanie budzą uprawnienia SEP.

Jako firma doświadczona w prowadzeniu szkoleń specjalistycznych koncentrujemy się na kursach z zakresu najprężniej rozwijających się działów inżynierii. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszej strony, gdyż oferta jest stale aktualizowana. Liczymy także na Wasze opinie i sugestie. Pojawiające się systematycznie nowe kursy są tworzone w oparciu o Wasze potrzeby i propozycje.

Załoga kursy-zawodowe24.pl przeprowadzi Was przez cały proces zdobycia nowych uprawnień łatwo, szybko i w przyjemnej atmosferze! Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub poprzez chat i życzymy wielu sukcesów zawodowych!

Similar Posts