Przemysł

Posadzki przemysłowe – super trwałość w każdych warunkach

Jeśli prowadzisz biznes, to doskonale wiesz, że w przypadku każdej branży, nie warto inwestować w tanie elementy i wyposażenie. W szczególności w przemyśle liczy się przede wszystkim jakość i niezawodność produktów i komponentów, a także budynków, w których prowadzona jest działalność. Jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją bądź magazynowaniem produktów, które wymagają najwyższej jakości podłogi, która będzie odporna nawet na najbardziej ekstremalne narażenia, postaw na trwałe posadzki przemysłowe. Dowiedz się, co charakteryzuje posadzki przemysłowe i dlaczego tak wielu przedsiębiorców doceniło już ich super wytrzymałość. Sprawdź!

 

Czym są posadzki przemysłowe?

Posadzki przemysłowe to wysokiej jakości wykończenia podłóg, stosowane w halach produkcyjnych, magazynach, garażach oraz innych pomieszczeniach ekstremalnego narażenia. Posadzki przemysłowe mogą być wykonane z epoksydów lub poliuretanu. Epoksydowe i poliuretanowe powłoki żywiczne charakteryzują się bardzo wysoką wytrzymałością na narażenia mechaniczne i chemiczne, czyli rozpuszczalniki, wybrane kwasy i zasady.

 

Wiele firm oferujących posadzki przemysłowe ma szeroki wybór żywic do wytworzenia takiej podłogi. Każdy z produktów ma nieco inne cechy i przeznaczenie. Niektóre produkty lepiej sprawdzą się w przypadku  magazynów z 24-godzinnym ruchem wózków widłowych, a inne w halach z produkcją żywności, czy w fabrykach  podzespołów elektronicznych.

 

Przeznaczenie posadzek przemysłowych

Posadzki przemysłowe znajdują coraz większe zastosowanie w przemyśle z najróżniejszych branż. Dzięki swojej trwałości stają się uniwersalnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie lubią iść na kompromis i szukają rozwiązania na podłogę, która posłuży na lata i będzie odporna na jak największą grupę czynników ryzyka. 

 

Posadzki przemysłowe mają szerokie przeznaczenie. Stosowane są z powodzeniem w: halach i magazynach, przemyśle spożywczym, zakładach mięsnych, rzeźniach i mleczarniach, w galwanizerni, akumulatorowni i innych miejscach wymagających wysokiej odporności chemicznej. Posadzki przemysłowe stosuje się także w przemyśle motoryzacyjnym, w fabrykach samochodów, w przemyśle elektronicznym w serwerowniach i salach komputerowych. Zastosowanie mają również w lakierniach, magazynach paliw, gazów, materiałów łatwopalnych i wybuchowych oraz pylistych. Posadzki przemysłowe to także doskonałe rozwiązanie w chłodniach i mroźniach oraz w przestrzeniach na zewnątrz.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najtrwalszych i najbardziej wytrzymałych rozwiązań do eksploatacji w magazynie, na hali produkcyjnej czy w innym miejscu szczególnie narażonym na uszkodzenia, koniecznie zapoznaj się z ofertą wytrzymałych posadzek przemysłowych na: https://www.noxan.pl/posadzki/posadzki-przemyslowe.html. Posadzki przemysłowe od Noxan są wysokiej jakości, trwałe i estetyczne. Tego typu produkt jest jest niezwykle odporny na środki chemiczne, oleje, smary i inne, a ponadto gwarantuje piękne wykończenie hali magazynowej, czy przemysłowej. Dowiedz się więcej i wybierz odpowiedni rodzaj posadzek przemysłowych, które najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej działalności. Nie zwlekaj z wyborem! 

Similar Posts