Porady

Podesty niskopoziomowe – wydajne maszyny do lżejszych prac

Podesty niskopoziomowe – wydajne maszyny do lżejszych prac

Zdarza się tak, że nie zawsze potrzebujemy maszyny do zadań specjalnych, której uniwersalności pozwoli na wykonanie najtrudniejszych prac. Czasami wystarczy urządzenie prostsze, jednakże w pełni wywiązujące się ze swoich zadań. Takim sprzętem są podesty niskopoziomowe.

Maszyny zaliczane do grupy „low-level access” przeznaczone są przede wszystkim do prac, które nie wymagają zaawansowanej technologii. Jeśli głównymi zadaniami są np. aktywności związane z konserwacją budynku na średnich wysokościach podesty niskopodłogowe będą świetnym wyborem. Ich konstrukcja pozwala na bardzo wydajną oraz bezpieczną pracę, czego już nie można powiedzieć o tradycyjnej drabinie.

Jednym z liderów na rynku, który w swej bogatej ofercie posiada również podnośniki niskopoziomowe, jest JLG – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-niskopoziomowe/. Brytyjska marka może pochwalić się 50-letnim doświadczeniem w branży, które gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego sprzętu. Dodając do tego kompleksową obsługę klienta z bogatym pakietem serwisowym obejmującym całą Polskę (24h na dobę), JLG plasuje się w czołówce producentów podnośników (m.in. nożycowych, przegubowych) oraz ładowarek teleskopowych.

Rodzaje podestów niskopoziomowych

Na aktualną ofertę podnośników niskopoziomowych marki JLG składają się:

  • podesty zasilane elektrycznie – posiadają własny napęd, który pozwala na wydajną pracę na wysokościach;
  • podesty przesuwane – proste w obsłudze oraz lekkie (mogą pracować na delikatnym podłożu);
  • podesty EcoLift – obsługiwane manualnie, dzięki czemu są niezwykle ciche i w pełni ekologiczne.

JLG posiada także swój sklep z oryginalnymi częściami i akcesoriami, które są gwarantem wysokiej jakości w odróżnieniu od tańszych zamienników.

Decydując się na maszyny z pomarańczowym logiem, otrzymujemy sprzęt z górnej półki – bardzo wydajny, a przy tym bezpieczny. Warto stawiać na doświadczonych producentów, którzy prócz produktu, oferują także bogaty pakiet usług.

Similar Posts