Porady

Najwydajniejsze modele ciągników Steyr do pracy w każdych warunkach

Najwydajniejsze modele ciągników Steyr do pracy w każdych warunkach

Gdy stawiasz przed sobą trudne polowe wyzwania z pomocą przyjdzie Ci jedna z maszyn solidnej austriackiej firmy. Dlaczego ciągniki Steyr to dobry wybór, niezależnie od warunków?

Wszechstronność nowoczesnych ciągników Steyr

Producent oferuje modele dostępne w kilku kategoriach. Zależnie od przeznaczenia. Terrus CVT z trzema różnymi opcjami silnikowymi (250, 270 i 300 KM) to najmocniejszy zawodnik. Idealny stosunek mocy do masy gwarantuje zastosowanie zarówno w pracach polowych, jak i w transporcie. Jednocześnie traktor Steyr z tej serii, dzięki amortyzowanej przedniej osi i cichej kabinie zapewnia operatorowi niespotykany wcześniej komfort. Z pomocą przychodzą również nowinki techniczne. Seria Profi to wszechstronna maszyna, która wykona pracę na polu, w zagrodzie i na pastwiskach. Dostępna w odświeżonej stylistyce.

Expert CVT jest to klasyczny ciągnik rolniczy Steyr. Charakterystyczny dla marki wygląd, wysoka wydajność oraz najwyższy stopień komfortu stawiają go wysoko na liście decyzyjnej. Zastosowano tu bezstopniową przekładnię S-Control TM CVT oraz silnik z układem HI-eSCR 2, oraz wydajną pompę hydrauliczną. O komfort operatora dba amortyzowana kabina i oś przednia.

Kolejny ciągnik Steyr warty uwagi to model Absolut CVT. Sam w sobie jest niezwykle wszechstronny. Ten koń roboczy znalazł dla siebie miejsce w pracach polowych, transporcie, ale też w przemyśle.

Łącznie do dyspozycji klientów jest dziewięć serii. Każda z nich ma nieco inną charakterystykę. Łatwo więc, po dogłębnej analizie naszych oczekiwań, znaleźć opcję, która w pełni i z nawiązką zaspokoi potrzeby.

Komfort użytkowania ciągnika Steyr

Warto podkreślić raz jeszcze, że produkowane przez Steyr ciągniki, cechuje wyjątkowy komfort. Firma stawia na zmniejszenie zmęczenia i znużenia operatora podczas pracy, wyposażając swoje traktory w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Kokpit współczesnego ciągnika w niczym nie przypomina kabin modeli sprzed lat. Inteligentna inżynieria i ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że prowadzenie maszyn Steyr jest prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo amortyzowane i doskonale wyciszone kabiny mogą sprawić, że zapomnimy, iż siedzimy w traktorze.

Ciągniki Steyr jako ekonomiczne rozwiązanie

Nie bez znaczenia jest też fakt, że ciągniki rolnicze Steyr spełniają wszelkie wyśrubowane normy emisji spalin. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom użytym w silnikach, spalanie w tych pojazdach prezentuje się na bardzo przyzwoitym poziomie. Wybór ciągników Steyr jest więc nie tylko korzystny ekonomicznie, ale również ekologicznie.

Kiedy przeanalizujemy wyzwania, jakie przed nami stoją, z pewnością dopasujemy model, który będzie odpowiedni. Jednocześnie w przypadku Steyr możemy być pewni, że nasze finanse na tym nie ucierpią.

Similar Posts