Porady

Jak wymienić starą wkładkę na firmową antywłamaniową i dlaczego warto to zrobić

Jak wymienić starą wkładkę na firmową antywłamaniową i dlaczego warto to zrobić

Przeprowadziłeś się do nowego domu i masz stare zamki w drzwiach. Niestety, nie są to najlepsze zamki dostępne obecnie na rynku. Co zatem należy zrobić? Najrozsądniej było by wymienić stare wkładki na nowe wysokiej jakości, które utrudnią włamanie się do domu bez Twojej zgody. Wkładka to mechanizm wewnątrz zamka drzwiowego, który umożliwia przekręcenie klucza i uruchomienie rygla, dzięki czemu można otworzyć lub zamknąć drzwi z dowolnej strony. Jeśli wkładka jest uszkodzona, może być możliwa wymiana tylko tej części zamiast wymiany całego zamka.

GERDA RIM wymiana wkładki

Jeśli trzeba wymienić wkładkę w drzwiach, warto poszukać fachowca, który to zrobi. Wyjęcie starej wkładki może być czasochłonne i wymaga użycia dużej siły. Nieostrożność grozi uszkodzeniem drzwi, a nawet obrażeniami ciała. Do zadania należy podejść poważnie, ponieważ w przeciwnym razie narażamy się na podwójny koszt.

 Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu wymiany wkładek bębenkowych, ABC Zabezpieczeń jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy szeroki wachlarz usług zarówno dla właścicieli domów, jak i firm, w tym pomoc w nagłych wypadkach w tym również GERDA RIM 6000 wymiana wkładki na jej tańszy odpowiednik KESO Omega2 https://www.abc-zabezpieczen.pl/zamek-do-drzwi-gerda/rim-6000s-omega2.html . Zapewniamy również pełną linię zamków do drzwi i akcesoriów do wyboru.

Ponadto, zawsze możesz polegać na oddanym zespole ABC Zabezpieczań, który zapewnia szybką, niezawodną obsługę z fachowym podejściem. Zadzwoń do nas już dziś, aby umówić się na spotkanie.

 

Gdzie kupić odpowiednią wkładkę ?

Wysokiej jakości wkładki takie jak GERDA 600 lub jej bliźniaczy zamiennik KESO Omega2 można kupić w Internecie lub sklepach stacjonarnych ABC Zabezpieczeń. Zanim kupisz nową wkładkę, upewnij się, że jest ona odpowiednia dla Twoich drzwi. Jeśli nie masz pojęcia, jak wymienić wkładki, nie martw się. Pomogą Ci nasi specjaliści.

Możemy wymienić wkładkę w drzwiach i odblokować je w ciągu kilku minut. Jeśli potrzebujesz pilnie odblokować drzwi, również możemy to zrobić. Jesteśmy zawsze dostępni do natychmiastowej pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Od zakupu nowej wkładki w drzwiach domu po instalację lub wymianę uszkodzonej wkładki – służymy pomocą. Jeśli zauważyliście Państwo, że Wasza wkładka nie zamyka się prawidłowo, zacina się lub jest uszkodzona, należy ją jak najszybciej wymienić. Oferujemy profesjonalny serwis i możemy wymienić każdy rodzaj wkładki w dowolnych drzwiach.

 

Similar Posts