Porady

Nowoczesna elegancja – stwórz swoją łazienkę marzeń

Wieczorne wyciszenie i medytacyjne wsłuchanie w szum kropel wody? A może pobudka mocnym, energetyzującym strumieniem chłodnej wody? Potraktuj prysznic jako indywidualne, zmysłowe doświadczenie. System Euphoria Grohe, dzięki swojej uniwersalności, oferuje rozwiązania zaspakajające różnorodne potrzeby użytkowników.

System prysznicowy Euphoria Grohe

Linia Euphoria to seria produktów pozwalająca na kompleksowe wyposażenie strefy prysznicowej. Producent oferuje rozbudowany system pozwalający na regeneracje i odprężenie w kroplach ciepłego deszczu z natrysku górnego lub masaż przy wykorzystaniu zróżnicowanych trybów strumienia. Klienci dla których prysznic ma być szybką alternatywą dla kąpieli w wannie mogą wybrać proste rozwiązanie punktowe.

Słuchawka prysznicowa ręczna

Ręczna słuchawka prysznicowa to najbardziej tradycyjny element systemu natryskowego. Rozwiązania z serii Euphoria Grohe pozwalają na szeroki wybór strumieni prysznicowych. Wśród nich wyróżnia się rozwiązanie Smart-Rain: perlator umieszczony w wypustkach napowietrza wodę, ograniczając jej zużycie.

Deszczownica

Kiedyś była rozwiązaniem luksusowym i niespotykanym, obecnie zyskuje na popularności. Zamienia codzienny prysznic w relaksacyjny rytuał. Dzięki zróżnicowaniu trybów strumienia deszczownice Grohe zapewniają różnorodne odczucia, od odpoczynku w strugach delikatnego deszczu, do pobudzającego hydromasażu.

Bateria termostatyczna

Baterie termostatyczne to charakterystyczne pokrętła o nowoczesnej formie, pozwalające precyzyjnie regulować temperaturę wody. Wystarczy ustawić oczekiwaną wartość, a wbudowany system wymiesza ciepłą i zimną wodę. Urządzenie w krótkim czasie zapewnia wodę o optymalnej temperaturze. Dzięki temu prysznic jest przyjemniejszy, oraz ekonomiczny.

Ponadczasowy design

Wystrój nowoczesnej łazienki jest istotną składową charakteru całego mieszkania. W tym pomieszczeniu niezmiennie cenione są proste i ergonomiczne rozwiązania. Minimalistyczne wyposażenie kojarzy się z higieną, jest łatwe do utrzymania w czystości. W ten sposób myślenia o strefie prysznicowej wpisuje się subtelna forma modeli z kolekcji Euphoria Grohe.

Funkcjonalne i uniwersalne rozwiązania natryskowe sprawdzą się w minimalistycznych łazienkach, stając się akcentem, nowoczesną ozdobą. Równocześnie te same produkty, dzięki elegancji i wykończeniu wysokiej jakości znakomicie wkomponują się we wnętrza klasyczne. Niezobowiązujące, dopracowane wzory linii Euphoria Grohe odnajdą się nawet w fantazyjnych, eklektycznych wnętrzach, harmonijnie dopełniając całości. Dopracowana forma, wygoda użytkowania oraz doskonała jakość armatury Grohe zapewniają szeroką paletę możliwości aranżacyjnych.

Similar Posts