Porady

Montaż rozdzielni budowlanej – montaż erbetki w praktyce

Montaż rozdzielni budowlanej - montaż erbetki w praktyce

Zanim do użytku oddany zostaje dom jednorodzinny, budynek komercyjny, zakład produkcyjny czy też budynek wielorodzinny – na placu budowy konieczne jest zasilanie rozlicznych urządzeń elektrycznych, sprzętu, maszyn i pomieszczeń. Zasilanie placu budowy czy doprowadzenie energii elektrycznej do zwykłej działki budowlanej albo też rekreacyjnej, wymaga przejścia wszystkich kolejnych etapów projektowych i uzyskanie aprobaty, np. z samorządu lub od właściciela lokalnej infrastruktury energetycznej.

Sprawdź telefonicznie i mailowo ile za montaż erbetki

Wraz z pozwoleniem na przyłącze energetyczne inwestor czy właściciel gruntu otrzymuje warunki techniczne przyłączenia, które wskazują na dokładne techniczne parametry przeprowadzenia całej inwestycji od strony energetycznej. Pobór energii na początku odbywa się przez podłączenie erbetki, w czym mamy ogromne doświadczenie i stały dostęp do materiałów oraz prefabrykatów każdego typu.

To umożliwia nam błyskawiczne realizowanie zleceń i sprawia, że skrzynka elektryczna na budowę może zostać przez nas dostarczona i zamontowana już następnego dnia po przeprowadzeniu pomiarów i inwentaryzacji na miejscu. Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, a błyskawicznie dowiesz się o szczegółach cenowych oraz umówisz spotkanie z naszym pracownikiem.

Dlaczego dobra skrzynka elektryczna na budowę jest niezbędna

Erbetka, czyli RB – rozdzielnia budowlana – to rozdzielnia elektryczna, która poprzedza w etapie wykonania nieruchomości wybudowanie rozdzielni głównej już wewnątrz domu czy innego budynku. Taka rozdzielnia budowlana dostarcza prąd wszystkim urządzeniom i maszynom, które pojawić muszą się podczas realizacji kolejnych etapów inwestycji na placu budowy. Musi spełniać oczywiście surowe wymogi i dlatego warto dowiedzieć się u nas nie tylko ile za montaż erbetki, ale również jakie warunki techniczne czy BHP powinny zostać dochowane na miejscu.

Naturalnie jako doświadczeni elektrycy i firma z tysiącami realizacji w swojej historii, nie tylko działamy według już przygotowanych projektów i pozwoleń, ale ułatwiamy inwestorowi lub właścicielowi działki opracowanie stosownej dokumentacji i jej złożenie w organach nadzorujących. Przeprowadzenie takiej inwestycji jak podłączenie erbetki (Wrocław) może być wyjątkowo proste dla dużego inwestora, jak deweloper mieszkaniowy czy spółdzielnia albo wspólnota mieszkaniowa, posiadających kapitał i dostęp do architektów, projektów i dokumentacji wykonawczej.

Jednak dla indywidualnego klienta czy inwestora, który po raz pierwszy w swoim życiu decyduje się na tak ważną i kosztowną budowę, np. własnego domu, wsparcie naszym know-how oraz wsparcie w załatwianiu kolejnych urzędowych formalności to cechy, które wyróżniają naszą firmę na lokalnym rynku. Planując z nami od początku i już na etapie projektowania podłączenie rozdzielni budowlanej cena całej usługi i materiałów zdecydowanie spada, dlatego zachęcamy do wcześniejszego kontaktu, abyśmy mogli ze szczegółami przygotować harmonogram prac i logistykę procesu.

Nasz licencjonowany elektryk we Wrocławiu dostępny od zaraz

Nasz posiadający stosowne uprawnienia elektryk może pojawić się na miejscu jeszcze tego samego dnia lub we wskazanym terminie, aby towarzyszyć inwestorowi np. przy odbiorze nieruchomości od wykonawcy, co z pewnością ułatwi wykrycie ewentualnych błędów po stronie instalacji elektrycznej czy wyeliminowanie tym samym ryzyka pożarowego lub po prostu – zweryfikowanie na miejscu, czy założenia projektowe mogą zostać bezproblemowo wykonane w stanie faktycznym.

Niejednokrotnie bowiem pomimo precyzyjnych pomiarów i kosztownego projektu budowlanego – już bezpośrednio na miejscu inwestycji, w terenie dochodzi do weryfikacji pewnych założeń i konieczności zaadaptowania się do pewnych zmiennych architektonicznych bądź konstrukcyjnych. Nasz elektryk z Wrocławia obecny na miejscu podczas kluczowych, pierwszych decyzji budowlanych, może doradzić swoją fachową wiedzą i pozwolić na optymalne zaprojektowanie i postawienie tak kluczowej infrastruktury, jak skrzynka elektryczna na budowę. Na naszej oficjalnej stronie internetowej elektryk24wroclaw.pl można znaleźć więcej informacji.

Ile za montaż erbetki we Wrocławiu i okolicach

Nasze ceny uzależnione są od zakresu wsparcia, jakiego oczekuje inwestor. W przypadku już gotowych projektów, pomiarów i warunków technicznych przyłączenia energetycznego do sieci miasta czy gminy, cena diametralnie spada i podłączenie erbetki wiąże się z kosztami pokrycia niedrogich materiałów oraz dojazdu i roboczogodziny naszego pracownika.

Nasze skrzynki elektryczne cechuje najwyższa dostępna na rynku jakość, ponieważ są:

  • wyprodukowane są z odpowiednich, bezpiecznych prefabrykatów;

  • odpowiednio izolowane;

  • łatwe w montażu;

  • wodoszczelne oraz odporne na promieniowanie UV i przegrzewanie;

  • zabezpieczone antykorozyjnie;

Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nami – elektryk we Wrocławiu po krótkim rozpoznaniu Państwa zlecenia będzie mógł podać wszystkie szczegółowe informacje na temat wykonania zlecenia, terminów czy kosztów. Wszystkie wykonane przez nas prace dokumentujemy – wcześniej wykonując pomiary elektryczne, aby mieć pewność Twojego bezpieczeństwa. Jeden telefon lub wiadomość e-mail do nas może rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Similar Posts