Porady

Jakie akcesoria w stylu loft wybrać do nowoczesnego wnętrza?

Industrialne wnętrza wyróżniają się pewną surowością i minimalizmem. Nie oznacza to jednak, że aranżacja nie wymaga uzupełnienia o dodatki i dekoracje. W naszym artykule przyjrzymy się bliżej akcesoriom w stylu loft. Czytaj dalej i dowiedz się, jakie wybrać, aby stworzyć harmonijne i estetyczne wnętrze.

Czym charakteryzują się akcesoria w stylu loft?

Podobnie jak industrialne meble, tak i dodatki i akcesoria wyróżniają się prostą, uniwersalną formą. Najczęściej wykonywane są z wysokogatunkowych materiałów takich jak metal lub blacha malowana na czarno. Minimalistyczna, zgeometryzowana bryła doskonale wpasowuje się w loftową stylistykę, nadając jej nowoczesny charakter i dyskretnie uzupełniając aranżację.

Jakie akcesoria w stylu loft wybrać?

Jeśli zależy Ci na harmonijnej aranżacji, w której każdy element doskonale do siebie pasuje, przede wszystkim upewnij się, czy wybrane przez Ciebie akcesoria rzeczywiście wpisują się w industrialną stylistykę. Tak, jak już wspomnieliśmy, powinny charakteryzować się prostotą formy i nie wysuwać na pierwszy plan w aranżacji wnętrza. Wiele ciekawych inspiracji znajdziesz w miejscach specjalizujących się w sprzedaży mebli loftowych. Zapoznaj się chociażby z kategorią e-sklepu S&W Design, którą znajdziesz pod adresem: https://sw-design.pl/loftowe-akcesoria, aby odkryć bogactwo industrialnych propozycji do każdego wnętrza.

Akcesoria w stylu loft do salonu

Ciekawym uzupełnieniem aranżacji industrialnego salonu będą metalowe dekoracje ścienne 3D. Zgeometryzowana forma świetnie zaprezentuje się na ścianie nad kompletem wypoczynkowym lub w pobliżu telewizora. Całość możesz uzupełnić metalowymi kwietnikami na wysokich nóżkach, w których umieścisz żywe rośliny. W ten sposób nieco przełamiesz surowość loftowego wnętrza, nie wykraczając jednocześnie poza tę stylistykę.

Industrialne dodatki do łazienki

Urządzając mieszkanie w stylu industrialnym, pamiętaj o drobiazgach. To one nadają ton aranżacji i sprawiają, że wnętrza wyglądają na spójne i przemyślane. Zdecyduj się na uchwyty na papier toaletowy z malowanego proszkowo na czarno metalu i uzupełnij aranżację łazienki o dyskretne półki z blachy.

Loftowe akcesoria do przedpokoju

Dobrze urządzone mieszkanie to takie, w którym każdy element do siebie pasuje, dlatego nie zapominaj również o przedpokoju. To on jako pierwszy rzuca się w oczy domownikom i gościom, więc warto zadbać o to, aby prezentował się schludnie i estetycznie. Pomogą Ci w tym akcesoria w stylu loft takie jak metalowe wieszaki na ubrania i minimalistyczne półki, na których przechowasz swoje drobiazgi lub dekoracje.

Similar Posts