Porady

Farby Beckers – kolory, które będą modne w 2022 roku

Farby Beckers - kolory, które będą modne w 2022 roku

Instytut Pantone co roku wybiera kolor, który otrzyma miano najmodniejszego w danym sezonie. W roku 2022 szczytne miano trafiło do Inspirującego Błękitu. W palecie barw Beckers nie mogło zatem zabraknąć odcieni, które wypełnią wnętrza błękitem bezkresnego nieba. Jakie są modne farby Beckers? Kolory, na które powinieneś zwrócić uwagę, to również zupełnie inne tonacje.

Nie tylko błękit, czyli dom w kolorach ziemi

Kolor błękitny nawiązuje do natury, wnosząc powiew lekkości i świeżości do każdego wnętrza. Jednocześnie jest to kolor zimny, dlatego warto ocieplić go barwami o innej tonacji. Jeśli chodzi o farby Beckers kolory ziemi sprawdzą się znakomicie w połączeniu z błękitem. Beż, głęboki brąz lub piaskowe odcienie sprawią, że dom stanie się przytulniejszy.

Kolory ziemi w towarzystwie błękitu z palety farb Beckers są idealnym tłem w domu dla aranżacji skandynawskich, rustykalnych i vintage. Ich zestawienie sprawia, że drewniane meble, beżowe koce i miękkie kanapy z jasnym obiciem prezentują się jeszcze efektowniej. Ponadto takie kolory ścian mogą uzupełniać odważne akcenty w intensywnych barwach, dzięki którym wnętrze nabierze więcej życia.

 

Butelkowa zieleń i ognista czerwień

Dla miłośników ciemniejszych, intensywniejszych odcieni w linii farb Beckers przygotowano butelką zieleń. Ciemnozielona, głęboka barwa świetnie wygląda w stylu glamour i klasycznym. Emulsja o matowym lub satynowym wykończeniu dobrze prezentuje się w szczególności w przestronnych salonach i sypialniach. W stylu boho lub inspirowanym afrykańskimi klimatami butelkową zieleń można połączyć z głębokim brązem lub ognistą czerwienią.

Intensywny czerwony kolor na ścianie to jedna z najodważniejszych propozycji wśród farb Beckers. Dzięki niej wnętrze pobudza do działania i jest pełne pozytywnej energii. Czerwień warto tonować za pomocą barw o chłodniejszej tonacji lub neutralnych. Farba w tym kolorze powinna być zatem połączona np. z szarościami marki Beckers, które w ostatnich latach przez cały czas są w czołówce najchętniej wybieranych odcieni.

Delikatny róż 

Jeśli preferuje się pastelowe, jasne odcienie, w roku 2022 do najmodniejszych kolorów farb ściennych Beckers będą należeć delikatne róże. Subtelny różowy kolor jest ciekawą propozycją nie tylko dla pań. Romantyczny i ciepły odcień można wykorzystać do wykończenia niewielkiej sypialni bez dobrego dostępu światła lub do pomalowania ścian w łazience. Łatwo skomponuje się go z bardziej wyrazistymi barwami, tworząc modne wnętrze o unikatowym charakterze.

Similar Posts