Porady

Drzwi wewnętrzne Dre

Drzwi wewnętrzne Dre

W dzisiejszych czasach istnieje wiele ofert drzwi wewnętrznych na rynku. Wiele firm dostarcza to coraz nowszych rodzajów drzwi, dzięki którym każdy może dobrać do własnego pomieszczenia. Drzwi wewnętrzne różnią się od zewnętrznych między innymi samym sposobem otwierania. Dlaczego z wszystkich ofert drzwi warto wybrać firmę Dre?

Podział drzwi wewnętrznych.

Rozwierane – najbardziej popularny rodzaj wybierany przez klientów. Mogą być jedno i dwuskrzydłowe. Co istotne – jednoskrzydłowe są lewe albo prawe. Jak ustalić, jakie są bardziej korzystne? Stojąc w pomieszczeniu, do wnętrza którego drzwi się otwierają, popatrzmy na zawiasy. Jeżeli są po lewej stronie (skrzydło otwiera się zgodnie z ruchem wskazówek zegara) – drzwi są lewe, jeśli po prawej – prawe.

Przesuwne – jedno lub dwa skrzydła przesuwają się na szynie. Podwiesza się je na wózkach, w prowadnicy montowanej nad otworem drzwiowym. Po otwarciu skrzydło zachodzi na ścianę albo chowa się w ukrytej w niej kasecie. W tym wariancie wymiana drzwi wiąże się z wyburzeniem części ściany i budową nowej, z profili stalowych i karton-gipsów. Drzwi przesuwne są idealne w pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na drzwi tradycyjne.

Składane – w drzwiach składanych skrzydło tworzą dwa lub trzy pionowe elementy, połączone zawiasami. Harmonijkowe są do nich podobne, z tym, że wąskich elementów jest więcej. Skrzydło porusza się po szynie zamontowanej w górnej części ościeżnicy.

Takie drzwi zajmują mniej miejsca, ale po złożeniu zmniejszają szerokość otworu.

Wahadłowe – skrzydło można otwierać na obie strony, ruchem wahadłowym. W domach jednorodzinnych pojawiają się rzadko. Standardowe drzwi wewnętrzne mają wysokość 203 cm (światło otworu 200 cm), niektóre można trochę skracać. Szerokość drzwi do pokoju, kuchni i łazienki (mierzona w świetle otworu) powinna wynosić przynajmniej 80 cm, wejście do spiżarni czy garderoby może być węższe. Skrzydła standardowych drzwi uchylnych mają 60, 70, 80, 90 do 100 cm szerokości, skrzydła drzwi przesuwnych od 80 do 100 cm.

Opisane modele możesz zobaczyć w sklepie internetowym, na stronie e-gerda.pl.

Materiały i pokrycia drzwi.

Drzwi wewnętrzne są głównie wykonywane z drewna, płyt drewnopochodnych oraz szkła.

Firma Dre prezentuje wiele stylów oraz modeli drzwi wewnętrznych. Najbardziej sprzedającymi stylami są:

·        Drzwi malowane

Malowane są lakierem akrylowym UV dzięki czemu jest zwiększona odporność na ścieranie.

·        DRE Print oraz High Gloss

Drzwi, które posiadają niezwykłą technologię, nowoczesny design. To idealny wybór dla osób nie tylko lubiących wysoki połysk a także szukających sposobu na dodanie spersonalizowanego nadruku na drzwiach dzięki czemu drzwi mogą wyglądać tak jak chcemy i sobie wymarzyliśmy.

  • Drzwi z ukrytą ościeżnicą

Nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na kreatywne projektowanie wnętrz z wykorzystaniem niewidocznych drzwi. Ościeżnice takie są bardzo praktyczne podczas użytkowania, gdyż po ich założeniu nie mamy możliwości utrącenia narożników muru. Posiadamy różne wzory listew maskujących począwszy od gładkich poprzez różnego rodzaju zafrezowania dekoracyjne.

  • Drzwi połyskowe, matowe i Xtreme Matt

Odpowiedź na wymagające potrzeby wszystkich klientów i niestandardowe wnętrza o wysokiej gamie stylowej. Drzwi połyskowe odbijają światło dzienne, powiększając pomieszczenie i dając wrażenie głębi. Drzwi matowe to niezwykła elegancja i klasa, przy jednoczesnym zachowaniu czystości danej powierzchni – zasługa powłoki Anti-Finger-Print.

 

Firma Dre słynie dzięki właśnie drzwiom wewnętrznym, wielkim ich atutem są przede wszystkim dokładne dopasowanie do charakterystyki klienta, przez co on może dobrać drzwi takie, które mu najbardziej pasują do pomieszczenia. Posiadają wzory od klasycznego do najmodniejszego w tym sezonie. Cenią się niezwykłą klasyką, uniwersalnością, a również precyzyjnością w wykonywaniu danych drzwi wewnętrznych.

Similar Posts