Porady

4 typy lamp Philips

4 typy lamp Philips

Philips jest marką, która specjalizuje się w nowoczesnej elektronice. Ma w swojej ofercie liczne urządzenia, głównie RTV, ale nie tylko. Szeroką grupę asortymentową stanowią natomiast nowoczesne lampy Philips. Do czego są one przeznaczone i jakie typy lamp warto wziąć pod uwagę przy planowaniu oświetlenia w swoim domu?

Lampy do każdego pomieszczenia i dużo więcej

Właściwe rozplanowanie oświetlenia w swoim domu powoduje, że można kształtować w nim atmosferę, podkreślać pewne elementy i wykorzystywać światło do kreowania dekoracyjnych walorów.

Można powiedzieć, że lampy Philips z powodzeniem zastosujemy w każdym miejscu w swoim domu. Za ich pomocą stworzymy kompletny system oświetlenia salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju i łazienki, wybierzemy optymalne oświetlenie biurkowe i stołowe oraz oświetlenie zewnętrzne.

Asortyment lamp Philips obejmuje lampy podłogowe, ścienne, stołowe czy oświetlenie sufitów podwieszanych. Można wybierać spośród wielu różnych propozycji.

4 rozwiązania w lampach Philips

Philips LED SceneSwitch to rozwiązanie, które pozwala na zmianę ustawienia światła według własnych potrzeb, bez jednoczesnej zmiany żarówek. Jedna żarówka w lampach Philips wystarczy, aby zapewnić jasne, naturalne lub ciepłe światło. Nie wymagają one dodatkowego włącznika czy zastosowania regulatora przyciemniania. Wystarczą odpowiednie do tego lampy.

Drugim typem lamp Philips są lampy Philips LED Warm Glow. To kolejne lampy stosujące technologię LED, dające możliwość przyciemniania światła. Ta funkcja oświetlenia umożliwia stworzenie określonej atmosfery i budowanie nastroju w poszczególnych pomieszczeniach.

Efektowne lampy Philips LED Classic obejmują gamę właściwie dekoracyjnych żarówek LED-owych. Wyglądają efektownie, kiedy są włączone, ale nawet przy zgaszonym świetle mają liczne walory dekoracyjne.

Lampy Philips Hue obejmują inteligentny system oświetleniowy stworzony po to, aby rozświetlić każdą chwilę i wykreować za ich pomocą niezwykłą atmosferę. Lampy te tworzyć mogą najlepiej zintegrowany system oświetlenia w domu i dostosowywać się do sposobu, w jaki domownicy korzystają ze światła. Ich obsługa jest bardzo prosta dzięki wykorzystaniu mobilnych urządzeń.

 

https://centrumswiatla.pl/pl/producer/Philips-lampy/13

Similar Posts