Firmy

Wynajem renomowanych żurawi wieżowych w firmie Lambor

Wynajem renomowanych żurawi wieżowych w firmie Lambor

Lambor to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego najwyższej klasy. W ofercie firmy znaleźć można sprzęt, który spełnia wszelkie wymagania inwestorów względem wydajności oraz efektywności. Lambor dysponuje między innymi nowoczesnymi żurawiami wieżowymi i dźwigami budowlanymi. Klienci mogą tez liczyć na fachową obsługę techniczną, kompleksowy serwis oraz profesjonalne doradztwo na każdym z etapów współpracy.

Lambor – wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Firma Lambor pojawiła się na polskim rynku budowlanym w 1996 roku. Ukończenie dziesiątek realizacji pozwoliło firmie na zdobycie dużego doświadczenia, dzięki czemu w niedługim czasie marka przekształciła się w jedną z czołowych wypożyczalni sprzętu. Obsługa klientów w Lambor odbywa się w biurze firmowym w Krakowie, a także filii w Warszawie. Wypożyczalnia sprzętu jest doskonale zaopatrzona – w ofercie znaleźć można ponad pięćdziesiąt w pełni funkcjonalnych jednostek żurawi wieżowych. Należą do nich także niezwykle cenione maszyny górno-obrotowe, tak uznanych producentów jak Liebherr czy Peiner. Zastosowanie urządzeń oferowanych przez Lambor przynosi inwestorom wiele korzyści – zarówno ekonomicznych, jak i logistycznych. Wykorzystanie oferowanych maszyn do budowy pozwala na znaczące przyspieszenie realizacji robót, a jednocześnie odczuwalnie obniża koszty całej inwestycji.

Nowoczesne żurawie budowlane

Na kompletną flotę Lambor składają się wyłącznie maszyny o doskonałych parametrach wyjściowych – udźwigu maksymalnym 5 – 12,5 tony oraz zapewniającej aż 45 – 70 metrów długości wysięgnika. Wypożyczalnia dysponuje żurawiami wieżowymi o sprawdzonej wydajności, potwierdzonej dziesiątkami realizacji przeprowadzonych w całej Polsce. Sprzęt trafia do firmy Lambor z wielu zachodnioeuropejskich rynków. Dzięki wieloletniej współpracy z uznanymi zagranicznymi markami, do Polski udało się w ten sposób sprowadzić między innymi niezwykle wydajne żurawie Liebher 450-C oraz modele marki Peiner z serii SK-315 i SK-415. Firma Lambor oferuje nie tylko wynajem sprzętu budowlanego, ale również jego sprzedaż. Klienci zainteresowani kupnem maszyn mają do wyboru zarówno całkowicie nowe, jak i używane, w pełni sprawne żurawie wieżowe.

Nowoczesne budownictwo w firmie Lambor

Sprzęt budowlany oferowany przez markę Lambor spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Firma oddaje do dyspozycji maszyny doskonale wyposażone oraz posiadające odpowiedni osprzęt. Urządzenia te zapewniają maksymalnie efektywną prace nawet w bardzo trudnych warunkach. Dotyczy to zarówno usadowienia żurawi w nietypowych miejscach, jak i konieczności zastosowania niestandardowych wysokości podnoszenia. Sprzęt można również w razie konieczności kotwić do budynku. Żurawie dolno-obrotowe i dźwigi budowlane firmy Lambor z powodzeniem wykorzystać można do realizacji trudnych robót w inwestycjach z zakresu budownictwa drogowego. Do tej pory maszyny wielokrotnie stosowane były przy budowie wiaduktów, mostów oraz innych skomplikowanych elementów drogowej infrastruktury.

Similar Posts