Porady

Solidne i inteligentne drzwi – postaw na bezpieczeństwo!

Solidne i inteligentne drzwi - postaw na bezpieczeństwo!

Podczas wyboru drzwi wejściowych zawsze zwracaj szczególną uwagę na ich jakość. Często elegancki design i oryginalna kolorystyka to jedyne wyznaczniki, którymi kieruje się kupujący. To błąd, bo tak naprawdę drzwi powinny gwarantować zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi.

Drzwi to przede wszystkim dobry zamek!

Sercem każdych drzwi jest zamek. Bez niego trudno mówić o bezpieczeństwie, dlatego przemyślany wybór tej niepozornej części  drzwi to podstawa. Dobrej jakości zamek wcale nie musi mieć dużych gabarytów, o czym można się przekonać, testując produkt Tedeee marki Gerda https://gerda.com/. Liczy się przede wszystkim materiał, z jakiego został wykonany i solidność produktu. Co więcej, podczas wyboru zamka zwracaj także uwagę na zastosowane rozwiązania technologiczne. Jeśli chcesz mieć pewność, że drzwi na pewno zostały zamknięte, wybierz zamek zdalny. Zyskasz nie tylko zabezpieczenie swojego domu, ale też spokojną głowę.

Mobilny zamek od gerda.com

Otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą urządzenia mobilnego? To oczywiście możliwe i w stu procentach bezpieczne. Wystarczy, że na Twoim smartfonie lub tablecie zainstalujesz potrzebną aplikację. Przykładem takiego urządzenia jest zamek Tedeee od gerda.com. Naładujesz go w kilka godzin, a będziesz używać przez pół roku. To niewielkie urządzenie sterowane zdalnie zapewni Ci komfortowe drzwi z bliska i na odległość.

Modułowa budowa i prostota montażu

Oprócz innowacyjnych rozwiązań liczy się również sposób montażu. Prosta konstrukcja modułowa umożliwia założenie zamka nie tylko fachowcowi. Wystarczy kilka chwil, aby zabezpieczyć drzwi wejściowe. Dobrze też, gdy profil klucza jest zastrzeżony w urzędzie patentowym i można go dorobić jedynie w konkretnej firmie. Sprawdzaj też, czy zamki mają atesty, bo to również gwarancja bezpieczeństwa.

Powiadomienia i dziennik aktywności – miej oko na swoje drzwi

Dobrej jakości zamek oprócz gwarancji bezpieczeństwa ma do zaoferowania znacznie więcej. Dzięki podłączonej aplikacji masz stały dostęp do powiadomień dopasowanych do siebie. Dowiesz się, kto próbował otwierać drzwi. Na pulpicie smartfona pojawi się też informacja o niskim stanie naładowania. Dziennik powiadomień przydatny jest szczególnie rodzicom, którzy chcą mieć na oku swoje pociechy. Dzięki aplikacji nie przegapisz momentu przyjścia dziecka ze szkoły czy powrotu z imprezy.

Inne inteligentne rozwiązania

Mobilne zamki sterowane za pomocą aplikacji to nie wszystko. Możesz nabyć zamek, który otwiera się za pomocą odcisku palca. Wbudowany czytnik linii papilarnych to również świetne rozwiązanie. Nie będziesz już więcej szukać klucza w torebce czy kieszeni. Kolejne ułatwienie to otwieranie drzwi za pomocą przycisku nożnego, naściennego czy czujników np. ruchu.

Jest mnóstwo bezpiecznych rozwiązań na inteligentne drzwi. Dzięki nim oprócz bezpieczeństwa zyskujesz wiele więcej. Przede wszystkim prostotę i komfort obsługi.

Similar Posts