Porady

Nowe mieszkania deweloperskie w Krakowie – co je wyróżnia?

Nowe mieszkania deweloperskie w Krakowie - co je wyróżnia?

Kraków jest najszybciej rozwijającą się metropolią w Polsce. Miasto jest znaczącym ośrodkiem turystycznym oraz biznesowym rozpoznawalnym na całym świecie, co potwierdza zwiększająca się liczba turystów oraz firm mających tu swoje siedziby. Kraków rozwija się coraz prężniej – zarówno pod kątem biznesowym, jak i gospodarczym proponując wiele atrakcyjnych rozwiązań dla mieszkańców. Na terenie Krakowa nieustannie powstają nowe inwestycje, a oferta nowych mieszkań deweloperskich w Krakowie jest szeroka. Sprawdź, co wyróżnia poszczególne inwestycje mieszkaniowe i dlaczego warto się nimi zainteresować!

Jakie mieszkania deweloperskie powstają w Krakowie?

Kraków jest podzielony administracyjnie na 18 dzielnic, a każda z nich wyróżnia się z inną zabudową. Na terenie miasta powstają zarówno większe, jak i bardziej kameralne osiedla. Deweloperzy oferują przyszłym mieszkańcom budynki wielorodzinne o niskiej zabudowie oraz inwestycja składające się z wieloetapowych kompleksów. W ofercie krakowskich deweloperów nie brakuje również inwestycji położonych w zielonych częściach miasta, które mają zapewnić mieszkańcom relaks i wytchnienie od codziennego pędu i zgiełku.

Na jakie mieszkania deweloperskie w Krakowie warto zwrócić uwagę?

Nova Wiosenna

Jeśli interesuje Cię niska zabudowa w zielonym otoczeniu prestiżowej dzielnicy Krakowa, inwestycja Nova Wiosenna z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Wolnostojące domy, bliźniaki i apartamenty w wysokim standardzie położone są w samym sercu Woli Justowskiej. To idealne miejsce  dla osób, które poszukują prywatności i komfortu. Miejsce, w którym przestrzeń i natura idą w parze z dogodną komunikacją i bliskością centrum miasta. Inwestycję wyróżnia elegancka, minimalistyczna bryła budynków i najwyższa jakość wykonania. Dla mieszkańców przewidziano tu wyjątkowe przestrzenie do odpoczynku – zielone dziedzińce, zewnętrzne ogrody, zielone tarasy na dachach budynków. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się Las Wolski, a w nim liczne trasy spacerowe i rowerowe.

Mieszkania deweloperskie Kraków - Nova Wiosenna

Piasta Park V

Na jakie nowe mieszkania od dewelopera w Krakowie warto zwrócić uwagę? Odpowiedzią jest Piasta Park V, czyli inwestycja będąca kontynuacją cieszących się sukcesem sprzedażowym wcześniejszych etapów osiedla w krakowskich Mistrzejowicach. Etap V obejmuje dwa budynki, w których łącznie do dyspozycji mieszkańców będzie 138 mieszkań o różnorodnym metrażu. To inwestycja stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie komfort miejskiego życia i dostęp do rozbudowanej infrastruktury osiedlowej.  Mnogość tras spacerowych i rowerowych, miejsc do piknikowania, placów zabaw, sprawia, że w tej części Krakowa, każdy znajdzie coś dla siebie. Bliskość pętli tramwajowej pozwala również w sprawny sposób dotrzeć do Centrum i innych dzielnic Krakowa.

Mieszkania deweloperskie Kraków - Piasta Park V

Na Błonie 106

A co powiesz na to, aby w inwestycji w otoczeniu zieleni? Przedstawiamy kameralną inwestycję Na Błonie 106 położoną w samym sercu krakowskich Bronowic. Czym wyróżnia się ta nieruchomość? Budynek posiada rozległy ogród na dachu, a mieszkania mają dostęp do ogródków, balkonów i przestronnych tarasów. Elegancka architektura budynku w połączeniu z jakością wykonania sprawia, że już teraz cieszy się on dużą popularnością. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu krakowskich Błoni, Lasku Wolskiego, a także Centrum Biznesowego w Bronowicach. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach, które cenią sobie balans między odpoczynkiem, a korzystaniem z uroków życia w wielkim mieście.

Mieszkania deweloperskie Kraków - Na Błonie

Jak widać, oferta mieszkań deweloperskich w Krakowie jest zróżnicowana i nastawiona na spełnianie różnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie deweloper w Krakowie i zapoznaj się z dostępnymi w ofercie nieruchomościami. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przedstawionych w artykule inwestycji –  zachęcamy do kontaktu z deweloperem Wawel Service.

Similar Posts