Porady

Małe przeprowadzki w Warszawie – jak to zrobić tanio i bezstresowo

Małe przeprowadzki w Warszawie - jak to zrobić tanio i bezstresowo

Czeka Cię przeprowadzka? Nie masz pomysłu jak się za nią zabrać? Nawet jeśli masz nawet niewiele rzeczy do przeniesienia, to sprawne ich przewiezienie do nowego miejsca zamieszkania może sprawić niemało kłopotów – zwłaszcza jeśli nie posiadasz własnego samochodu. Zobacz jak zaplanować i zorganizować przeprowadzkę, by nie okazała się dramatem, ale świetnym początkiem nowego życia.

Małe przeprowadzki – kogo dotyczą?

Co można zrozumieć przez pojęcie „mała przeprowadzka”? Tak naprawdę nie ma dokładnej definicji tego określenia, jednak zapewne osoby mieszkające samotnie czy bezdzietne pary niejednokrotnie myślą, że właśnie ze względu na niewielką ilość posiadanych rzeczy ich przeprowadzkę można zakwalifikować jako niewielką. Tak w istocie jest – coraz więcej mieszkańców dużych miast decyduje się na mieszkanie w centrum, (skąd bliżej do pracy i głównych atrakcji) w kawalerkach lub nieco większych, acz wciąż ciasnych mieszkaniach. Z zasady więc mogą nagromadzić mniej rzeczy, a artykuły sezonowe, sprzęt sportowy i wszystko, z czego aktualnie nie korzystają, składają w coraz popularniejszych punktach Self Storage. Takie rozwiązania mają coraz więcej zalet – pozwalają obniżyć nieco koszty życia, przy równoczesnym oszczędzaniu czasu na dojazdy, co pozwala lepiej wykorzystywać każdy dzień i pełniej cieszyć się wielkomiejskim życiem. Jeśli wiec np. dopiero planujesz przeprowadzić się do Warszawy, to będzie dobrze, jeśli na start nie przywieziesz ze sobą wszystkich posiadanych przedmiotów, ponieważ być może będzie odpowiadało Ci życie w minimalistycznym stylu. Również osoby przyjeżdżające zza granicy lub wyjeżdżające decydują się na zabranie ze sobą niewielkiej ilości bagaży, co ma związek z niemałymi opłatami, a także niepewnością co do miejsca zamieszkania po przyjeździe.

Małe przeprowadzki w Warszawie – duże wyzwanie

Nawet posiadając stosunkowo niewiele rzeczy, trzeba dobrze się przygotować do nadchodzącej przeprowadzki. Jednym z czynników, który zdecydowanie utrudnia szybkie przeniesienie się do nowego mieszkania, jest brak samochodu. Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z komunikacji miejskiej i dochodzi do wniosku, że posiadanie samochodu to tylko niepotrzebny wydatek – unikają przy tym stania w korkach, płacą mniej za kartę miejską, a czas spędzony na dojazdach do pracy mogą wykorzystać np. na lekturę czy inne wymagające uwagi zajęcia. Metoda ta świetnie sprawdza się w dużych aglomeracjach, jednak kiedy przychodzi do przeprowadzki, to okazuje się, że bez auta jest ona praktycznie niemożliwa. Jednak nawet posiadacze swojego środka transportu nie zawsze są w stanie przeprowadzić się samodzielnie – wystarczy posiadać jeden lub kilka mebli (biurko, szafę, duży fotel czy sofę), by okazało się, że „osobówka” to za mało. Wówczas wynajęcie odpowiedniego samochodu, jak i pomocników, którzy pomogą Ci to wszystko zapakować i rozładować, może okazać się trudne – przede wszystkim pod względem organizacyjnym.

Jak bezstresowo przeprowadzić małe przeprowadzki?

Powiedzmy sobie szczerze – przeprowadzka zawsze oznacza pewien stres. Ma to związek z poszukiwaniem nowego lokum, odnalezieniem się w nowym środowisku i nowej lokalizacji, dogadywaniem się z nowymi sąsiadami czy troską o to, czy wszystko przebiegnie sprawnie i szybko, a Ty kolejnego dnia na spokojnie udasz się do pracy. Samo pakowanie i przygotowywanie do przenosin również może kosztować sporo stresu. Na szczęście, nie musisz wszystkiego zrobić samodzielnie – nawet przy małej przeprowadzce możesz liczyć na nasze wsparcie. Jako zespół zajmujący się od wielu lat pomocą przy relokacjach pomożemy Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik. Decydując się na współpracę z nami, nie musisz już więcej zastanawiać się nad znalezieniem odpowiedniego samochodu – dopasujemy idealny pojazd do Twoich potrzeb, dzięki czemu uda się wszystko przenieść za jednym razem. W naszym zespole pracują doświadczeni eksperci od przeprowadzek, którzy – w miarę potrzeby – pomogą Ci nie tylko z wyniesieniem sprzętów, ozdób i mebli z Twojego starego mieszkania, ale również z ich zabezpieczeniem i zapakowaniem do samochodu. Po dojechaniu pod Twój nowy adres pomogą Ci umeblować nowe mieszkanie – dokładnie tak, jak sobie tego zażyczysz. Na tym jednak nie koniec – świadczymy usługi również poza standardowym czasem pracy, np. wieczorami i w weekendy. Nie musisz więc brać nawet jednego dnia wolnego z pracy, a przy tym całkiem sprawnie przenieść się w ciągu kilku godzin w nowe miejsce. Możemy nawet to zrobić pod Twoją nieobecność – jeżeli tylko takie będzie Twoje życzenie. Zainteresowany/a? Łatwo nas znajdziesz na https://przeprowadzki-transport-warszawa.pl/, jak również pod numerem 601-342-239 oraz 519-448-799. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, ul. Przy Agorze 20/57, ale pomagamy przeprowadzającym się na terenie całego województwa mazowieckiego!

Mała przeprowadzka – nowe życie!

Przeprowadzka może być wspaniałym początkiem nowego etapu w życiu. Zacznij go dobrze – z naszą pomocą szybko i sprawnie uda Ci się przenieść do nowego mieszkania. Żadna przeprowadzka nie jest dla nas za mała! Z pewnością otrzymasz u nas taką pomoc, jakiej potrzebujesz!

Similar Posts