Firmy

Dźwigi i Podnośniki – usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie

Dźwigi i Podnośniki - usługi dźwigowe i podnośnikowe w Warszawie

W Warszawie i w województwie mazowieckim można znaleźć wiele firm, które oferują swoim klientom usługi podnośnikowe i wynajem dźwigów. Jedną z wiodących firm, która od wielu lat cieszy się zainteresowaniem klientów i szacunkiem ze strony konkurencyjnych firm jest firma Dźwigi i Podnośniki, której właścicielem jest Dariusz Kujawa.

Usługi dźwigowe z tradycjami

Firma Dźwigi i Podnośniki funkcjonuje na stołecznym rynku od 1989 roku. To rodzinna firma, którą zapoczątkował ojciec, aktualnie prowadzi ją syn. Bogate doświadczenie i wieloletnia współpraca z wieloma klientami pozwoliły na wypracowanie bardzo silnej pozycji na rynku i zaufania wśród starych i nowych klientów. Można powiedzieć, że branżę usług dźwigowych i podnośnikowych właściciele znają od podszewki, ponieważ całe życie związali z dźwigami, podnośnikami, żurawiami czy ładowarkami teleskopowymi.

W takich branżach jak budownictwo, doświadczenie gromadzone przez lata to ogromny atut, który często decyduje o wygraniu przetargu czy otrzymywaniu wielu mniejszych zleceń. Dźwigi i Podnośniki to firma, która regularnie realizuje swoje usługi przy bardzo dużych inwestycjach, takich jak chociażby rozbudowa warszawskiego metra.

Podnośniki koszowe i dźwigi – szeroka flota maszyn

W ofercie firmy można znaleźć kilkadziesiąt maszyn, które są w pełni sprawne i gotowe do realizacji nawet najtrudniejszych zadań. Potrzebny jest podnośnik koszowy? Żaden problem! Dźwigi i Podnośniki oferują kilka różnych rodzajów podnośników, w tym podnośniki terenowe, nożycowe, teleskopowe, samochodowe czy nawet podnośniki na gąsienicach.

Dźwigi i żurawie to również bardzo rozległa oferta firmy Dźwigi i Podnośniki. W usłudze wynajem dźwigów można zamówić mini żurawie, dźwigi samochodowe, mobilne żurawie wieżowe czy żurawie teleskopowe. Oczywiście doświadczeni dyspozytorzy pojazdów pomogą dobrać odpowiednie rozwiązanie, które spełni oczekiwania i zapewni sprawną realizację usługi.

Poza dźwigami i podnośnikami firma oferuje platformy robocze, ładowarki teleskopowe, samochody z HDS czy podesty ruchome.

Warto tutaj podkreślić, że każda z udostępnianych maszyn posiada aktualne przeglądy techniczne i obsługiwana jest przez doświadczonego operatora. W firmie Dźwigi i Podnośniki bardzo duży nacisk kładzie się na wysokie kwalifikacje pracowników. To bardzo ważne, by maszyny były obsługiwane przez pracowników, którzy znają każdą śrubkę w maszynie i doskonale wiedzą jak nią operować, aby realizować usługi na wysokim poziomie, zachowując bezpieczeństwo i zapewniając sprawność wykonywania prac.

Przykładowe zadania dla podnośników koszowych i dźwigów

Dźwigi i podnośniki koszowe mogą być wykorzystywane przy wielu różnych pracach. Mogą być to prace montażowe, demontażowe, konserwacyjne, a także te niezwiązane z branżą budowlaną. Dźwigi można stosować chociażby przy transporcie wielkogabarytowym, a podnośniki koszowe można wykorzystać chociażby zimową porą do strącania sopli lodu czy usuwania nagromadzonego śniegu na dachu. Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego firmy takie jak Dźwigi i Podnośniki nie mogą narzekać na brak zleceń i martwe sezony.

Konkurencyjne ceny i warunki współpracy

Dźwigi i Podnośniki to gwarancja udanej współpracy i cen, które spełnią oczekiwania zleceniodawcy. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie, w zależności od czasu i miejsca pracy oraz zastosowanego pojazdu. Zleceniodawcy długoterminowi zawsze mogą liczyć na preferencyjne warunki współpracy, które będą odpowiadały zarówno klientowi, jak i wykonawcy zlecenia.

Warto pamiętać, by zamawiając realizację usług dźwigowych czy podnośnikowych, przedstawić jak najwięcej szczegółów dotyczących prac. Na tej podstawie łatwiej będzie oszacować koszty wynajmu i realizacji prac.

Więcej: Dźwigi i Podnośniki – Dariusz Kujawa ul. Instalatorów 7C, 02-237 Warszawa, tel. +48 22 39 29 000

Similar Posts