Porady

Pakiety serwisowe dla użytkowników maszyn JCB

Pakiety serwisowe dla użytkowników maszyn JCB

Kupując maszyny budowlane czy rolnicze warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę i parametry produkty. Ważna jest również późniejsza obsługa świadczona w ramach gwarancji oraz po jej zakończeniu. W tym zakresie sporo do zaoferowania ma marka JCB, która udostępnia swoim klientom klika pakietów serwisowych do wyboru.

Za pośrednictwem firmy Interhandler, która jest jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn JCB w Polsce, można skorzystać z trzech pakietów serwisowych oraz rozwiązań wspierających kontrolowanie stanu technicznego pojazdów w czasie ich eksploatacji.

JCB Premier Cover – przedłużona ochrona serwisowa

Można skorzystać z opcji przedłużenia ochrony serwisowej, która w przypadku maszyn JCB wynosi do 3 lat lub do 10 000mth (liczonych od dnia zakupu maszyny). W pakiecie kupujący otrzymuje gwarancję na naprawy bez względu na ich koszt, a także przeglądy i naprawy w profesjonalnym punkcie. Gwarancji podlega nie tylko cała maszyna, ale też poszczególne jej części i materiały eksploatacyjne. Warto wybrać JCB Premier Cover, chcąc zapewnić sobie wysoki komfort, jak również zadbać o to, aby wartość sprzętu z czasem drastycznie nie zmalała.

Umowa serwisowa na przeglądy

To wygodne rozwiązanie szczególnie dla firm, które zarządzają rozbudowaną flotą pojazdów i maszyn. W ramach tej usługi kupujący zyskuje cykliczne (co 500 mth), rzetelne przeglądy w autoryzowanym punkcie wraz możliwością korzystania z oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych. Dzięki temu można stale dbać o wysoką produktywność, osiągi oraz zwiększyć ogólną wartość maszyny. Zakup można sfinansować na dwa sposoby – uiszczając zapłatę w cyklach miesięcznych lub wpłacając stałą kwotę po każdym przeglądzie.

Umowa serwisowa na przeglądy w wersji LIGHT

Umowa serwisowa na przeglądy w wersji LIGHT

Nieco okrojona wersja poprzedniego pakietu. Zakłada taki sam zakres obsługi jak wyżej, ale w odstępach co 1000 mth.

Opcje dodatkowe – system LiveLink

Ciekawą opcją dla osób, które chcą stale kontrolować stan techniczny swojej maszyny i reagować, gdy potrzebna jest naprawa lub przegląd, jest skorzystanie z oferty LiveLink. JCB udostępnia system telemetryczny do monitorowania pracy urządzenia. Tym samym użytkownik zyskuje wgląd do informacji na temat poziomu spalania czy czasu pracy maszyny w różnych trybach.

To bez wątpienia pozwala pełniej wykorzystać możliwości koparki, jak również uniknąć poważniejszej awarii. Tak kompleksowa troska o urządzenie może przełożyć się nawet na obniżenie składek ubezpieczeniowych o 10%.

Similar Posts