Meble

Modne i praktyczne wersalki

Trochę zapomniane w ostatnich latach tradycyjne wersalki wracają obecnie do łask i coraz częściej stają się elementem wyposażenia modnych salonów. Swoją nieprzemijającą popularność wersalka zawdzięcza głównie temu, że jest meblem niezwykle funkcjonalnym. Jednocześnie, gdy wersalka zostanie idealnie wkomponowana w aranżację pokoju dziennego, może z powodzeniem stanowić jego dekorację.

Do małego mieszkania

Wersalki z kolekcji sklepu WikiMeble – https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/WERSALKI – posiadają bardzo wygodne siedziska na sprężynach i po rozłożeniu sprawdzają się znakomicie jako duże i komfortowe miejsce do spania. Dzięki temu wersalka stanowi praktyczne rozwiązanie w mieszkaniu typu kawalerka, w którym pokój dzienny pełni jednocześnie funkcję sypialni.

Rozkładanie i składanie wersalki zajmuje chwilę, a pościel chowana jest do przestronnego pojemnika. W związku z tym szybko i bezproblemowo pokój do spania zmienia się w salon, a korzystanie na co dzień z wersalki nie wiąże się z nawet najmniejszym dyskomfortem.

Dla gości

Dodatkową zaletą wersalki jest jej uniwersalne zastosowanie. Ten ponadczasowy mebel wypoczynkowy sprawdzi się nie tylko w małym mieszkaniu w bloku, ale także w domu jednorodzinnym o dużym metrażu. Wersalka w salonie może się bowiem przydać zawsze wtedy, gdy zachodzi konieczność przenocowania gości. Sprawdzi się więc zawsze w czasie odwiedzin rodziny w święta i pozwoli uniknąć konieczności szukania prowizorycznego rozwiązania.

Dla domowników

Wersalka nie zajmuje wiele miejsca i stanowi, na podobnej zasadzie jak sofa czy narożnik, bardzo wygodny mebel wypoczynkowy. Na wersalce, przy której stoi ława kawowa, siadamy i oglądamy filmy, czytamy czasopisma czy odpoczywamy po pracy. Wersalka jest bardzo dobrą alternatywą kanapy i znakomicie się sprawdza w kąciku wypoczynkowym w salonie. Wyposażona w designerskie i dopasowane do tapicerki poduszki wygląda atrakcyjnie i elegancko. Z dobranymi kolorystycznie fotelami wersalka stanowi efektowny zestaw wypoczynkowy.

Nie tylko do pokoju dziennego

Uniwersalny charakter i niewielkie rozmiary wersalki sprawiają, że można ją wstawić nie tylko do salonu. Mebel sprawdzi się także w pokoju młodzieżowym. Zapewni z jednej strony komfortowe miejsce do spania, a z drugiej możliwość wygodnego siedzenia przy czytaniu książek czy słuchaniu muzyki.

Do nowoczesnego i klasycznego salonu

Wersalkę można bez trudu dopasować do wystroju wnętrza. W kolekcji wersalek sklepu WikiMeble znalazły się zarówno modele typowo nowoczesne, z tapicerką w kontrastujących ze sobą kolorach i wyróżniające prostymi kształtami, jak i wersalki z zaokrąglonymi tapicerowanymi bokami, które pasują do wnętrz klasycznych. Odpowiednio dobraną do aranżacji wnętrza wersalką można podkreślić jego autorski i wyjątkowy charakter.

Similar Posts