Projektowanie

Archicad – narzędzie dla projektantów z wizją ponadczasowych wnętrz

Archicad

Jeżeli zależy Ci na tym, aby przekształcić swoją wizję ponadczasowego wnętrza w projekt, a później w rzeczywistość, musisz mieć do tego odpowiednie oprogramowanie. Jednym z najlepszych wariantów jest Archicad. Sprawdź więcej informacji na temat rozwiązania, z którego powszechnie korzystają przede wszystkim architekci oraz projektanci wnętrz.

Czym jest Archicad?

Archicad to cyfrowe narzędzie do projektowania architektonicznego od renomowanego producenta Graphisoft. Potężne oprogramowanie oferuje wysoce intuicyjny interfejs, a także funkcje przeznaczone do tworzenia szczegółowych i przemyślanych projektów architektonicznych.W najnowszej wersji Archicad zawiera nowoczesne funkcje, które nie tylko umożliwiają tworzenie projektów na najwyższym poziomie, ale również zarządzanie nimi.

Dlaczego warto wybrać Archicada?

Warto postawić na Archicada między innymi ze względu na to, że:

  • jest bardzo wszechstronny,
  • daje możliwość wykonywania analiz energetycznych,
  • ma integrację z BIMcloud,
  • do dyspozycji masz wiele opcji licencji.

Jeżeli więc pragniesz stworzyć szczegółowy projekt wnętrza lub całego budynku, z pewnością docenisz możliwości, jakie daje to wszechstronne narzędzie. Z Archicadem możesz pracować na każdym etapie projektu, od koncepcji aż do realizacji.

W Archicadzie zawarte są również skonfigurowane zestawy danych dotyczących na przykład energii. Wykorzystuje się je przy tworzeniu projektów budynków. Dzięki nim możliwe jest dokładne przeanalizowanie cyklu życia budynku, a także tworzenie raportów na temat zrównoważonego rozwoju. Integracja z BIMcloud natomiast daje dostęp do bezpiecznego serwera hostowanego przez Graphisoft. To szczególnie korzystna opcja dla zespołów, które pracują zdalnie. Różne opcje licencji — także licencje wieczyste oraz subskrypcje miesięczne i roczne pozwalają każdemu wybrać wariant najbardziej dopasowany do indywidualnych potrzeb, a także możliwości.

Gdzie zakupić Archicad?

W Archicad warto zaopatrzyć się u autoryzowanego dystrybutora. Godna polecenia jest na przykład firma WSC. Przede wszystkim warto docenić ją za profesjonalne podejście do klienta oraz pełne wsparcie po zakupie. Spore znaczenie dla wielu kupujących mają również różne opcje licencji dostępne w ofercie. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupieniem oprogramowania Archicad w WSC, z pewnością usatysfakcjonują Cię także atrakcyjne ceny. Najlepiej przekonaj się o tym sam i wejdź na tę stronę internetową: https://wsc.pl/produkty/archicad.

Podsumowanie

Archicad to nowoczesne oprogramowanie przeznaczone do projektowania architektonicznego. Jest wręcz idealnym narzędziem dla projektantów i architektów, którzy pragną przekształcić swoje wizje ponadczasowych wnętrz oraz budynków w rzeczywistość. Za sprawą intuicyjnego interfejsu oraz rozbudowanych funkcji umożliwiających tworzenie i zarządzanie skomplikowanymi projektami masz ogrom możliwości w opracowywaniu szczegółowych i realistycznych koncepcji. Pamiętaj, aby program ten kupować wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów, takich jak firma WSC.

Artykuł sponsorowany.

Similar Posts