Wyjątkowe ogrodzenia Betafence | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Wyjątkowe ogrodzenia Betafence

Wyjątkowe ogrodzenia Betafence

Wyjątkowe ogrodzenia Betafence
Luty 20
08:03 2015

Ogrodzenie posesji powinno powinno nie tylko zapewniać mieszkańcom domu poczucie bezpieczeństwa, ale także upiększać otoczenie i posiadać oczywiście walory estetyczne. Jednak wielu osobom to nie wystarcza i chcą dodatkowo, aby ich ogrodzenie wyróżniało się na tle sąsiadów. Dla nich prezentujemy kilka ciekawych i oryginalnych pomysłów Betafence.

Propozycją pozwalająca skutecznie odgrodzić się od świata, bądź lub ruchliwej ulicy, doskonałym wyborem są murki gabionowe Zenturo. To konstrukcje składające się z paneli ogrodzeniowych, montowanych parzyście na specjalnych prostokątnych słupach Zenturo, tworząc prostopadłościenną przestrzeń. Tę wypełnia się przeróżnymmurek-zenturo fot. betafence materiałem organicznym lub nieorganicznym, takim jak zastygnięta lawa, otoczaki, kora drzew, pędy bambusa, szkło z recyklingu lub szyszki. Zarówno panele, jak i słupy Zenturo służące do konstruowania murków są zabepieczone przed korozją warstwą ocynku i proszku poliestrowego. Powstała w ten sposób ściana będzie efektowną i atrakcyjną wizualnie zaporą zapewniającą poczucie prywatności lub przysłaniającą obszar posesji, którego nie chcemy eksponować (np. śmietniki).

Zalety murków gabionowych są nie do przecenienia. Murek może neutralizować przykre zapachy z kompostownika lub zagrody śmietnikowej, jeśli wypełni się go korą drzew, szyszkami lub pniakami. Dzięki właściwościom dźwiękoszczelnym skutecznie uwolni domowników od hałasu. Jego wypełnienie można zmieniać co jakiś czas, więc nigdy się nie znudzi. Natomiast montaż murku gabionowego jest niezwykle łatwy.

Kolejna bardzo ciekawą propozycją panele Bekafor. Firma Betafence przygotowała tu dwa rozwiązania. Przesłony Collfort wypełniające panele skierowane są do miłośników natury. Wykonane zostały z drewna sosny nordyckiej – bardzo trwałej i ciepłej z przeslony bekafor fot.betafencewyglądu. Z kolei wersja Nevada zbudowana jest z wysokiej jakości PVC, które daje możliwość dostosowania koloru do indywidualnych potrzeb i gustów. Montaż przesłon dla systemu Bekafor jest niezwykle prosty, dlatego większość osób bez problemu poradzi sobie z nim samodzielnie.

Najnowszą propozycją od Betafence jest taśma Screeno Wave, dedykowana płaskim panelom Nylofor. Wykonana została z trwałego i odpornego na promieniowanie UV tworzywa sztucznego, które gwarantuje utrzymanie koloru przez lata. Podobnie jak poprzednie rozwiązania, jest prosta w montażu: wystarczy, że po prostu przepleciemy je przez przęsła paneli.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *