Przesłony Screeno Wave – kreatywnie dla prywatności | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Przesłony Screeno Wave – kreatywnie dla prywatności

Przesłony Screeno Wave – kreatywnie dla prywatności

Przesłony Screeno Wave – kreatywnie dla prywatności
Grudzień 16
08:41 2014

Betafence wprowadza na polski rynek przesłony Screeno Wave do płaskich paneli ogrodzeniowych. To nowoczesne i długowieczne rozwiązanie do kreatywnego kreowania poczucia prywatności na działce lub w ogrodzie.

Przesłony Screeno Wave to taśmy dedykowane systemom ogrodzeniowym Nylofor 2D, 2D Super oraz F, bazującymbetafence przeslony screeno wave na panelach płaskich. Ich montaż jest banalnie łatwy. Odpowiednio przycięte pasma taśm przeplata się przez oczka ogrodzenia. Użytkownik sam decyduje, czy chce przepleść wszystkie, by zapewnić sobie całkowitą prywatność, czy tylko część z nich, tworząc ażurową konstrukcję. Ich struktura jest całkowicie nieprzeźroczysta. Można je więc dopasować do najczęściej montowanych systemów paneli ogrodzeniowych, mając pewność pełnej prywatności.

Gwarancja trwałości
Przesłony produkowane przez firmę Betafence wykonano z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na promienie UV. Zastosowany materiał gwarantuje taśmom długowieczność i trwałość. Przesłony Screeno Wave dostępne są w trzech kolorach: zielonym, szarym i antracytowym. Więcej informacji o Screeno Wave można znaleźć na www.ogradzamy.pl

Fot. Betafence

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. ligiana
    ligiana Styczeń 17, 08:44

    Na fotokach wyglądaj ciekawie. Ciekawe jak na żywo? Ktoś widział?

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *