Prywatność z przesłonami ogrodzeniowymi | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Prywatność z przesłonami ogrodzeniowymi

Prywatność z przesłonami ogrodzeniowymi

Prywatność z przesłonami ogrodzeniowymi
Maj 21
08:22 2015

Na własnej posesji zwykle zależy nam na uzyskaniu poczucia prywatności. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest ogrodzenie panelowe.

Systemy ogrodzeniowe to z jednej strony gwarancja bezpieczeństwa, ale też estetyczny element posesji. Odpowiednio dobrane systemy ogrodzeniowe podkreślą piękno domu i posesji. Czasem jednak nie chcemy chwalić się swoją posiadłością i ważniejsze jest odcięcie się od całego świata. Jeśli należysz do tej grupy, przesłony ogrodzeniowe to rozwiązanie dla Ciebie.

Fot. betafence, nevadaW ofercie firmy Betafence znajdują się dwa rodzaje stalowych ogrodzeń panelowych, których konstrukcja pozwala na wypełnienie ich przesłonami. Mowa o modelach Bekafor Classic oraz Nylofor. Przesłony przeznaczone dla tych systemów mają postać listew, które wsuwa się w przestrzenie pomiędzy drutami panelu. Dla serii Bekafor przygotowaliśmy dwa rozwiązania: przesłony Collfort oraz Nevada.

Pierwsza z nich wykonana jest z drewna sosny nordyckiej, co świetnie wpisuje się w architektoniczną koncepcję rustykalną lub industrialną, łączącą metal z drewnem. Druga z kolei powstaje z najwyższej jakości PVC, które dzięki odpowiedniemu zabarwieniu imituje drewno.
Przesłony Nevada doskonale sprawdzają się także w przypadku systemu Nylofor. Można go wypełnić taśmą Colorado z najwyższej jakości polietylenu o dużej gęstości.
Wielką zaletą przesłon jest bardzo prosty montaż, z którym poradzi sobie każdyFot. betafence, bekafor collfort majsterkowicz. W przypadku modelu Collfort najpierw należy wsunąć listwę poziomą. Następnie ułożyć pionowe, jedna obok drugiej wzdłuż drutu, a później przykręcić je do poziomej.
Bardzo podobnie wygląda proces montażu przesłon Nevada z tą różnicą, że listwy pionowe łączy się z poprzecznymi za pomocą klipsów. Szczegóły montażu znajdziesz na stronie ogradzamy.pl.

Systemy panelowe wypełnione przesłonami zachowują wszystkie swoje zalety. Stalowe ogrodzenie jest świetnie zabezpieczone przed korozją, a listwy – przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Cały system pozostaje stabilny i odporny na podmuchy silnego wiatru. Nie wymaga więc dodatkowej ochrony czy montażu wsporników.
I najważniejsze – zapewnia całkowitą ochronę przed wzrokiem przechodniów, a także tłumi hałas pochodzący spoza posesji. Dla miłośników ciszy i spokoju to zalety nie do przecenienia.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *