Metal perfekcyjnie zabezpieczony | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Metal perfekcyjnie zabezpieczony

Metal perfekcyjnie zabezpieczony

Metal perfekcyjnie zabezpieczony
Kwiecień 01
01:17 2014

Żelazne ogrodzenia, ocynkowane dachy, ale także kaloryfery w domu – wszystkie metalowe przedmioty z czasem ulegają korozji. Rozwiązaniem mogą okazać skuteczne emalie i produkty antykorozyjne. Marka Dekoral w swej ofercie posiada doskonały wybór preparatów, które pomagają skutecznie chronić metalowe powierzchnie.

Czas rzadko kiedy okazje się łaskawy dla metalowych powierzchni – zarówno dachy, ogrodzenia, jak i inne przedmioty ulegają korozji i tracą dawny, estetyczny wygląd. Dlatego ochrona metalu przed korozją jest zadaniem, z którym prędzej czy później przyjdzie nam się zmierzyć. Dobrym rozwiązaniem jest stosowanie nowoczesnych emalii i preparatów, które zapobiegają korodowaniu metalu oraz powstawaniu rdzy. Dzięki temu elegancki wygląd metalowych przedmiotów będzie cieszył nas przez długie lata. Doskonały wybór produktów antykorozyjnych można znaleźć w ofercie marki Dekoral.

Dachy to jedne z powierzchni najbardziej narażonych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. W przypadku tradycyjnych, ocynkowanych dachów idealnym rozwiązaniem okazuje się zastosowanie Fawinylu C marki Dekoral. Co więcej produkt doskonale sprawdza się nie tylko w przypadku pokryć dachowych – można stosować go także na różnorodnych podłożach aluminiowych, miedzianych czy stalowych wokół domu. Farba ta skutecznie zabezpiecza malowane podłoża przed działaniem warunków zewnętrznych (zapewniając im aż 5 lat ochrony). Nie zawiera szkodliwego dla zdrowia ksylenu, dzięki czemu jest bezpieczna dla zdrowia. Ponadto nie wymaga stosowania podkładu, co zdecydowanie przyspiesza prace malarskie.

korozyjna dekoralemalia antyhRównie wygoda w użyciu jest Emalia Antykorozyjna. Dzięki unikatowej recepturze można nanosić ją bezpośrednio na rdzę (farba nie wymaga stosowaniu gruntu ani podkładu). Produkt bardzo dobrze radzi sobie zarówno podczas renowacji starych powierzchni, jak i malowania świeżych podłoży stalowych oraz żeliwnych. Obok świetnych parametrów użytkowych emalię wyróżnia także bardzo elegancki wygląd końcowej powłoki – po wyschnięciu przyciąga ona uwagę metalicznym połyskiem oraz tzw. młotkowym efektem wykończenia.

Jeśli natomiast poszukujemy produktu cechującego się niespotykaną trwałością, postawmy na Chlorokauczuk Strong. Ta gruntoemalia marki Dekoral sprawdzi się przy malowaniu oraz renowacji podłoży stalowych, żeliwnych, betonowych, a nawet i wykonanych z tynków cementowo-wapiennych (po wcześniejszym zagruntowaniu). Chlorokauczuk Strong tworzy gładką i elegancką powłokę, która odznacza się bardzo wysoka odpornością na uszkodzenia, uderzenia oraz działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

W przypadku wymalowań wymagających zastosowania farby podkładowej w ofercie marki Dekoral znaleźć można specjalny Podkład Antykorozyjny. Produkt ten polecany jest do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych przed nałożeniem emalii ftalowej lub chlorokauczukowej. Po wyschnięciu tworzy twardą, a zarazem elastyczną powłokę, zapewniającą doskonałą ochronę przed korozją.

Całość oferty antykorozyjnej marki Dekoral dopełnia unikatowa Emalia do kaloryferów, polecana do podłoży żeliwnych i miedzianych. Dzięki specjalnej recepturze jest odporna na działanie temperatury nawet rzędu 100 stopni Celsjusza. Po wymalowaniu farba daje efekt delikatnego połysku i śnieżnej bieli, która nie żołnie pod wpływem czasu oraz temperatury.

Antykorozyjne emalie i preparaty marki Dekoral to gwarancja prawdziwej ochrony metalowych powierzchni. Dzięki nim będziemy cieszyć się eleganckim wyglądem pomalowanych przedmiotów przez długi czas.

Fot. Dekoral

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *