Emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal

Emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal

Emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal
Kwiecień 03
20:35 2014

Czasami wystarczy zmienić detal, aby efektownie i łatwo dokonać metamorfozy wnętrza. Prostym w realizacji pomysłem może być pomalowanie drewnianych lub metalowych elementów, jak meble, rama łóżka czy grzejniki. Nowa akrylowa emalia do drewna i metalu Beckers Designer Universal dostępna jest w gamie kolorystycznej odpowiadającej odcieniom farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour, co daje możliwość uzyskania oryginalnych efektów aranżacyjnych. Dużą zaletą produktu jest ponadto ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia receptura.

W naszych domach czy ogrodach mamy wiele przedmiotów wykonanych z drewna i metalu. Pokrycie ich emalią jest jednym zAranżacja Beckers Designer najprostszych, a przy tym skutecznych sposobów zapewnienia im ochrony i odświeżenia ich wyglądu. Dobrze dobrany kolor sprawi ponadto, iż całość aranżacji nabierze niebanalnego charakteru.

Nowa wodorozcieńczalna emalia akrylowa Beckers Designer Universal, przeznaczona do powierzchni drewnianych i metalowych, tworzy wytrzymałą powłokę o trwałym kolorze, odporną na zmywanie, detergenty i zarysowania. Jej odcienie dopasowane są do gamy kolorystycznej farb do ścian i sufitów Beckers Designer Colour – możemy więc pomalować wybrane elementy (np. ramę łóżka czy grzejnik) w kolorze ściany. Paleta barw emalii Beckers Designer Universal obejmuje 15 gotowych odcieni oraz biały, co umożliwia realizację wielu pomysłów na stworzenie spójnie kolorystycznej aranżacji.

Emalia Beckers Designer Universal ma szerokie możliwości stosowania. Można nią malować powierzchnie drewniane, drewnopochodne, jak również metalowe, znajdujące się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Emalia Beckers Designer Universal jest polecana między innymi do malowania mebli, drzwi, kaloryferów, okien, listew, detali wykończeniowych czy mebli ogrodowych.

Fot. Beckers

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *