Skil - dużo narzędzi na małej powierzchni | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Skil – dużo narzędzi na małej powierzchni

Skil – dużo narzędzi na małej powierzchni

Skil – dużo narzędzi na małej powierzchni
Lipiec 19
10:28 2014

Narzędzia ogrodowe Skil wyróżniają się unikalnym i wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Opatentowany przez markę system Easy Storage sprawia, że narzędzia zajmują wyjątkowo mało miejsca podczas przechowywania i można je z łatwością zmieścić nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Linia narzędzi ogrodowych Skil Urban Series powstała z myślą o właścicielach małych przydomowych ogrodów w miastach. Pozwala im nie tylko utrzymać piękny ogród, i to przy minimalnym wysiłku, ale także zaoszczędzić miejsce potrzebne na przechowywanie narzędzi, którego zazwyczaj w każdym domu brakuje.

Skil narzędziaSkil Urban Series z pewnością docenią wszystkie osoby, które do tej pory twierdziły, że nie mają gdzie schować elektronarzędzi i dlatego rezygnowały z ich używania podczas prac wykonywanych w swoich ogródkach, na balkonach czy w ogrodach dachowych. Teraz pielęgnacja trawników i żywopłotów, czy sprzątanie w ogrodzie mogą stać się dla nich zdecydowanie bardziej efektywne.

Projektanci narzędzi z linii Skil Urban Series zapewnili ich użytkownikom wysoki komfort pracy. Konstrukcja urządzeń jest bardzo lekka. Zastosowane zostały w nich miękkie uchwyty pozwalające na większą kontrolę nad narzędziem, a także specjalne rozwiązania usprawniające ich transport. Konstruktorzy zadbali również o to, aby urządzenia były bardzo poręczne. Dzięki temu przepełnione komórki na narzędzia przejdą wkrótce do historii.

Każde narzędzie Skil Urban Series oferowane jest z modułem szyny, która bardzo ułatwia jego przechowywanie. Długość szynySkil narzędzia można dowolnie regulować, co pozwala na wygodne zawieszenie na niej narzędzi. W ten sposób każde z nich ma swoje miejsce, więc w pomieszczeniu łatwiej jest utrzymać porządek. Dla większych narzędzi, takich jak kosiarka czy myjka wysokociśnieniowa, opracowane zostały indywidualne rozwiązania do łatwego przechowywania, które pozwalają na złożenie rączki i ustawienie urządzenia w pozycji pionowej bezpośrednio pod ścianą.

W skład linii Skil Urban Series wchodzą narzędzia niezbędne do komfortowej pracy w ogrodzie, takie jak kosiarki elektryczne i ręczne, podkaszarki, sekatory, nożyce akumulatorowe, myjki wysokociśnieniowe i odkurzacze/dmuchawy ogrodowe.

Skil jest światowym producentem elektronarzędzi dla pragmatycznych użytkowników, zarówno indywidualnych, jak i profesjonalnych. W 1924 roku założyciel przedsiębiorstwa, Edmond Michel, wprowadził na rynek w USA pierwszą elektryczną piłę ręczną. „Skilsaw“, bo taką nazwę nosiła pierwsza pilarka tarczowa, odniosła ogromny sukces i zapoczątkowała rozwój szerokiej gamy równie udanych elektronarzędzi. Skil jest symbolem produktów wysokiej jakości wyróżniających się innowacyjnymi funkcjami oraz atrakcyjną ceną. Od roku 1996 Skil jest częścią Grupy Bosch. Główny oddział dla regionów Europy, Środkowego Wschodu i Afryki znajduje się w Bredzie (Holandia). Kieruje on pracą 40 jednostek dystrybucyjnych. Pro¬dukty Skil są sprzedawane w ponad 70 krajach na świecie.

Szczegółowe informacje: www.skileurope.com

Fot. Skil

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *