Nowy zakład produkcyjny firmy Hörmann w Stanach Zjednoczonych | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Nowy zakład produkcyjny firmy Hörmann w Stanach Zjednoczonych

Nowy zakład produkcyjny firmy Hörmann w Stanach Zjednoczonych

Nowy zakład produkcyjny firmy Hörmann w Stanach Zjednoczonych
Lipiec 18
13:54 2014

Półtora roku od wbicia pierwszej łopaty, w kwietniu 2014 roku, w Starpointe Business Park, w amerykańskim miasteczku Burgettstown koło Pittsburga uruchomiono nowy zakład produkcyjny firmy Hörmann Flexon LLC. To umożliwia bardziej efektywną i szybszą realizację procesów logistycznych, a w perspektywie zapewnia możliwość rozbudowy obiektu.

Grupa Hörmann już w 2007 roku nabyła większościowy udział w amerykańskim przedsiębiorstwie i od tego czasu pod marką Hörmann Flexon LLC zajmuje się produkcją i sprzedażą bram szybkobieżnych w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

– Ze względu na rosnący popyt na bramy szybkobieżne przeprowadzka ze zbyt ciasnego zakładu produkcyjnego w Leetsdale do Burgettstown stała się koniecznością. Wartość inwestycji, obejmującej halę produkcyjną i park maszynowy, wyniosła niemal pięć milionów euro. Dzięki nowej lokalizacji w Burgettstown możemy teraz całkowicie przeorganizować produkcję – wyjaśnia Christoph Hörmann, osobiście odpowiedzialny wspólnik grupy Hörmann.  – Rezultat: szybszy i efektywniejszy przebieg wszystkich procesów, a w przyszłości możliwość rozbudowy obecnej hali o powierzchni 6 000 m², w której zatrudnionych jest 50 osób, do 20 000 m². Oprócz szybkobieżnych bram firmy Hörmann Flexon LLC w Stanach Zjednoczonych pod marką Hörmann sprzedawane są też przemysłowe i garażowe bramy segmentowe oraz napędy do nich.

Fot. Hörmann

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *