Brama przesuwna Egidia SC | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Brama przesuwna Egidia SC

Brama przesuwna Egidia SC

Brama przesuwna Egidia SC
Sierpień 03
09:16 2015

Samonośna brama przesuwna Egidia SC to nowość Betafence w ofercie bram wjazdowych. Wprowadzona do sprzedaży w maju tego roku ma szansę stać się ulubionym wyborem zarówno inwestorów indywidualnych, jak i właścicieli zakładów przemysłowych.

Samonośne bramy Egidia SC zastąpiły w ofercie Betafence dwie inne bramy przesuwne: przeznaczoną głównie dla posesji prywatnych samonośną bramę Egidia oraz przemysłową bramę Egidia HD. Po połączeniu najlepszych cech tych dwóch modeli i po uwzględnieniu koniecznych poprawek powstał produkt, który wykonuje bezawaryjnie wiele cykli otwarcie-zamknięcie na dobę podobnie jak bramy Egidia HD. Jednocześnie ma delikatniejszą budowę samonośnej Egidii i dzięki temu lekko się prowadzi.
Fot. Betafence, brama egidia scW celu usprawnienia użytkowania bramy i lepszego jej dopasowania do terenu wprowadzone zostały następujące elementy: nowy wózek nośny z czterema samodzielnymi rolkami zapobiegającymi blokadom ruchu bramy, śruba rzymska – umożliwiająca regulację naciągu, bezprzewodowa fotokomórka – umożliwiająca powrót do zasilania przewodowego, listwy rezystencyjne – zwiększające odporność na zmienne warunki atmosferyczne; zastąpiły poprzednie listwy mechaniczne, brama w wersji plug & play – nie wymagająca dodatkowych mocowań oraz konfigurowania fotokomórki, jest przygotowana do użycia zaraz po jej zamontowaniu. Samonośna brama przesuwna Egidia SC występuje w trzech wersjach: manualnej, automatycznej oraz z możliwością zamontowania napędu w przyszłości. Bramy dostępne są w opcjach otwieranych w prawo lub w lewo oraz w kilku szerokościach światła wjazdu.

Brama Egidia SC została odciążona w kilku miejscach, dzięki czemu łatwiej się prowadzi. Ma pojedynczy słup prowadzący o przekroju 120×80 mm oraz słup końcowy o przekroju 80×80 mm. Dla bram o świetle wjazdu większym niż 6 m zmniejszono przekrój ramy do 60×60 mm, co zdecydowanie odciążyło skrzydło. Bramy palisadowe wypełnione są teraz rurkami, których średnica została zredukowana o 5 mm. Ten drobny zabieg sprawił, że brama zaczęła wyglądać bardziej przyjaźnie.
Podobnie jak poprzednie modele tak i Egidię SC można zamawiać z wypełnieniem panelem Nylofor 3D. Dla podniesienia wytrzymałości i sztywności panel dodatkowo wyposażony jest w stężenia poprzeczne.

Celem belgijskiego producenta było stworzenie niezawodnej bramy wjazdowej odpowiedniej dla posesji prywatnych i terenów przemysłowych. Więcej informacji o nowościach w ofercie Betafence można znaleźć na www.ogradzamy.pl.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *