Wybór Roku 2014 dla fugi Sopro DF 10 | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Wybór Roku 2014 dla fugi Sopro DF 10

Wybór Roku 2014 dla fugi Sopro DF 10

Wybór Roku 2014  dla fugi Sopro DF 10
Marzec 27
09:13 2014

Zaprawa fugowa Sopro DF10 Design Fuga Flex 1-10 mm została uhonorowana prestiżowym tytułem „Wybór Roku 2014” w konkursie organizowanym przez magazyn „Łazienka”. To już kolejna, po statuetce „Top Builder”, nagroda na koncie zaprawy Sopro DF10.

„Łazienka – Wybór Roku” jest jedynym na polskim rynku konkursem poświęconym wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. W jego XIII edycji, jak co roku, nagrodzono najlepsze pod względem jakości i wzornictwa produkty dedykowane przestrzeni łazienkowej.
Poza przedstawicielami redakcji, w skład Jury weszli reprezentanci wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci. Oceniając zgłoszone do konkursu produkty brali oni po uwagę jakość wykonania, walory wzornicze i użytkowe, relację ceny do jakości, nowatorstwo rozwiązań oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi.
Zgłoszone produkty wyposażenia łazienkowego startują w 17 kategoriach. Główną nagrodę w kategorii: „Chemia w łazience” i prestiżowy tytuł „Wybór Roku 2014” wygrała zaprawa fugowa Sopro DF10.
Cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa Sopro DF10 Design Fuga Flex 1-10 mm charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i trwałością barw. Dzięki zastosowaniu technologii Hydrodur® oraz efektowi perlenia, DF10 ma zwiększoną odporność na przenikanie wody i zabrudzenia. Na powierzchni Sopro DF10 nie tworzą się osady wapienne, a technologia OPZ® zapewnia trwały kolor, dzięki czemu fuga przez długi czas zachowuje estetyczny wygląd, zarówno w pomieszczeniach, jak i w obszarach zewnętrznych, narażonych na działanie wilgoci. Produkt jest zgodny z normą CG2 WA wg PN-EN 13888 i nadaje się do spoinowania wszelkiego typu okładzin ceramicznych i wykonanych z kamienia naturalnego. Dodatkowo istnieje możliwość uszlachetnienia produktu złotym lub srebrnym brokatem, dzięki któremu fuga delikatnie połyskuje.
Atuty zaprawy Sopro DF10 doceniło Jury konkursowe. Uroczysta gala wręczenia nagród „Wybór Roku 2014” odbyła się 25 marca w Warszawie, w hotelu Sheraton. W imieniu Sopro, statuetkę odebrała pani Aneta Rostek, zajmująca w firmie stanowisko Senior Product Managera.
Tytuł „Wybór Roku 2014” to dla nas ogromna satysfakcja, konkurs cieszy się bowiem dużym prestiżem od wielu lat. Dla klientów to czytelny sygnał, że nasz produkt jest szczególnie wartym uwagi synonimem najwyższej jakości – podsumowuje Aneta Rostek.

fot. SOPRO

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *