Nowe kolory fugi SOPRO na powitanie wiosny | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Nowe kolory fugi SOPRO na powitanie wiosny

Nowe kolory fugi SOPRO na powitanie wiosny

Nowe kolory fugi SOPRO na powitanie wiosny
Kwiecień 01
22:32 2014

Trzy nowe, intensywne kolory fugi Sopro Design Fuga Flex 1-10 mm pojawiły się 1 kwietnia we wzorniku zaprawy fugowej Sopro DF10. To nie primaaprilisowy żart, ale wiosenny prezent dla wymagających klientów.

Kwiecień to miesiąc eksplozji kolorów, a wiosna ubarwia świat za oknami. To nie przypadek, że do katalogu Sopro wkraczają zatem trzy nowe, żywe kolory zaprawy fugowej Sopro DF10 Design Fuga Flex 1-10 mm.: czerwony sygnałowy, ciemnoczerwony i ciemnoniebieski. Produkt doceniony przez klientów i ekspertów branży zyskuje kolejne atuty, odpowiadając na coraz bardziej wyszukane potrzeby inwestorów.

DF10 – fuga na miarę czasów

fuga sopro ciemnonibieskaUhonorowana prestiżową nagrodą TopBuilder 2014 cementowa, elastyczna, szybkowiążąca zaprawa fugowa Sopro DF10 charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i trwałością barw. Nie tworzy osadów wapiennych i jest zgodna z normą CG2 WA wg PN-EN 13888. Nadaje się do spoinowania okładzin z kamienia naturalnego oraz wszelkiego typu okładzin ceramicznych. Efekt perlenia oraz technologia Hydrodur® chronią zaprawę przed przenikaniem wody i zabrudzeniami, co sprawia, że doskonale sprawdza się zarówno we wnętrzach, jak i w obszarach zewnętrznych i basenach kąpielowych. Sopro DF10 nadaje się także do fugowania płyt i płytek o grubości poniżej 4mm.

Kolorowe aranżacje

czerwony sygnałowy kolor fugi soproDo tej pory we wzorniku barw produktu dominowały kolory ziemi. Obok stonowanych, zgaszonych odcieni szarości i brązów pojawiają się trzy mocne kolory: ciemnoniebieski, ciemnoczerwony i intensywny, sygnałowy czerwony. Nowe odcienie to możliwość zabawy kolorem, która pozwala na idealne dopasowanie fugi i okładziny ceramicznej lub efektowne, kontrastowe zestawienia. Czerwień doskonale prezentuje się z bielą, ciemnoniebieskie fugi pięknie komponują się na przykład z płytkami w odcieniach gołębich i granatach. Szeroka gama kolorystyczna fugi DF10 pozwala na wiele aranżacyjnych eksperymentów.

Fot. Sopro

Powiązane artykuły

2 komentarze

 1. ceramika design
  ceramika design Wrzesień 13, 01:30

  Świetny pomysł z tym kolorem fugi. Są idealnym dopełnieniem tej mozaiki – razem tworzą świetny duet.

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. fistek
  fistek Wrzesień 17, 15:21

  super jest ta strażacka czerwień razem z tymi czarnymi kaflami. rewelacja.

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *