Klej do glazury Tytan GEA 536 zwycięzcą konkursu | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Klej do glazury Tytan GEA 536 zwycięzcą konkursu na najpopularniejszy klej roku 2013

Klej do glazury Tytan GEA 536 zwycięzcą konkursu na najpopularniejszy klej roku 2013

Klej do glazury Tytan GEA 536 zwycięzcą konkursu na najpopularniejszy klej roku 2013
Marzec 11
00:22 2014

Mocny klej elastyczny TYTAN GEA 536 firmy Selena został wybrany najpopularniejszym Klejem Roku 2013 w głosowaniu internautów. Zdecydowali tak internauci, którzy mogli głosować na swoich faworytów przez ostatnie dwa miesiące ubiegłego roku. Tytan GEA 536 zwyciężył w konkursie zdobywając 32,8% głosów spośród 17 klejów, zgłoszonych przez producentów.klej elastyczny Tytan

Dwie najliczniejsze grupy głosujących, którzy wzięli udział w wyborze najpopularniejszego kleju roku 2013 stanowili wykonawcy, czyli osoby, które mają do czynienia z klejami do glazury niemal codziennie w trakcie pracy oraz klienci indywidualni, którzy o zakupach kleju dla glazury decydują raz na jakiś czas. Obie te grupy stanowiły niemal 95% głosujących.

Internauci którzy oddawali swój głos na klej TYTAN GEA 536, jako najważniejsze cechy decydujące o takim właśnie wyborze wskazywali zaufanie do produktu (aż 84,1% z nich) oraz jakość (54,1% głosujących na klej TYTAN GEA). Wśród głosujących wykonawców aż 92% zadeklarowało zaufanie do kleju TYTAN GEA. Także głosujący hurtownicy i architekci podkreślali zaufanie oraz wysoką jakość kleju firmy Selena, jako największe jego zalety.

To już kolejny sukces kleju TYTAN GEA 536. Wszyscy Mistrzowie Polski w glazurnictwie wybrali właśnie ten klej do glazury i przy pomocy TYTANA GEA 536 ustanowili spektakularny Rekord Guinnessa budując największą na świecie rzeźbę z glazury.

Mocny klej elastyczny TYTAN GEA 536 firmy Selena to klej o gwarantowanej wysokiej jakości, elastyczny, o zwiększonej adhezji, łatwy w stosowaniu, do przyklejania większości rodzajów płytek ściennych i podłogowych na każde przygotowane podłoże. Jest to klej w klasie C2TES1, co oznacza, że jest to klej zwiększonej przyczepności do podłoża (C2), o zmniejszonym spływie (T), wydłużonym czasie otwartym pracy (E) i jest odkształcalny (S1), inaczej określany przez branżę jako elastyczny.

Zalety:

 • duża moc klejenia
 • na podłoża z ogrzewaniem podłogowym
 • do dużych formatów płytek
 • do użycia wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń

Zastosowanie: 

 • na ogrzewanie podłogowe
 • przyklejanie wszystkich rodzajów ściennych i podłogowych płytek ceramicznych, płytek lastrykowych i cementowych, płytek z kamienia naturalnego (po wcześniejszym sprawdzeniu) oraz konglomeratów kamiennych w małych i dużych formatach
 • można stosować na powierzchnie balkonów, tarasów, elewacji, w łazienkach, basenach, na korytarzach w ciągach komunikacyjnych, itp.
 • do klejenia ”płytki na płytkę”

fot. SELENA

Powiązane artykuły

1 komentarz

 1. michał
  michał Kwiecień 20, 20:47

  Tytan wygrywa wszystko co możliwe :), ale fakty są takie że ma dobre produkty.

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *