Kwitnąca aranżacja – panele dekoracyjne LILLY marki Dunes | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Kwitnąca aranżacja – panele dekoracyjne LILLY marki Dunes

Kwitnąca aranżacja – panele dekoracyjne LILLY marki Dunes

Kwitnąca aranżacja – panele dekoracyjne LILLY marki Dunes
Listopad 17
13:38 2014

Lilie to kwiaty wyjątkowe, a ich finezyjne kształty i kolorystyka zachwycają i inspirują od najdawniejszych czasów. W wielu kulturach stały się symbolem królewskości i majestatu, a także delikatności i czystości. Z ich charakterystycznym pięknem można teraz obcować na co dzień za sprawą wzoru LILLY, nowej propozycji wśród trójwymiarowych paneli dekoracyjnych firmy Dunes.

W poszukiwaniu pomysłów na niestandardowe aranżacje wnętrz dysponujemy dziś szeroką paletą stylów i środków. Wśród dostępnych na rynku propozycji wyróżniają się coraz popularniejsze panele dekoracyjne. Umożliwiają one pokrycie zarówno niewielkich fragmentów ścian, jak i dużych powierzchni, zmieniając i uatrakcyjniając ich wygląd w trzech wymiarach.

Naturalna uroda
Wzór LILLY to jedna z najnowszych propozycji firmy Dunes. Wpisany w okrąg kształt czterolistnej lilii tworzy na powierzchni ścian harmonijny wzór, pełen łagodnych łuków i delikatnych wypukłości. Liczne przetłoczenia i miękko prowadzone linie nadają całości przestrzennego charakteru, który podkreślić można dobrze dobranym oświetleniem, wykorzystującym niepowtarzalną grę cieni. Wyjątkowy charakter wzoru LILLY wzmocnić może pokrycie paneli zróżnicowanymi kolorami. Dwie lub trzy powtarzalne barwy spotęgują wrażenie rytmiczności, z kolei bardziej niejednolite kolory będą nawiązaniem do bogactwa odmian lilii występujących w naturze w aż 75 różnobarwnych gatunkach.

Wytrzymałość w dobrym stylu
Delikatność i subtelność wzoru LILLY nie ma odzwierciedlenia w zaawansowanej technologii wykonania trójwymiarowych paneli firmy Dunes. Zastosowanie wysokogatunkowego gipsu, wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym, gwarantuje świetną wytrzymałość rozwiązań Dunes. Dzięki temu domownicy będą przez długie lata cieszyć się oryginalną aranżacją ścian.

panel_dekoracyjny lilly dunesGips to także całkowicie ekologiczny i niepalny materiał, który nie zawiera toksyn i związków lotnych. Przeznaczone do użytku wewnętrznego panele Dunes LILLY dostępne są w wymiarach 80×80 cm, a ich montaż przypomina przyklejanie płyt kartonowo-gipsowych. Prace te można powierzyć doświadczonym fachowcom lub skorzystać z dostępnego na stronie producenta filmu instruktażowego. Więcej na www.dunes.pl

Trójwymiarowe panele dekoracyjne LILLY marki Dunes

Wymiary: 80 x 80 x 1,5-6 cm
Waga: ok. 13 kg/szt.
Cena netto: 113,82 zł/szt.
Ceba brutto: 140,00 zł/szt.

Fot. Dunes

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *