Innowacyjna aplikacja do aranżacji wnętrz | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Innowacyjna aplikacja do aranżacji wnętrz

Innowacyjna aplikacja do aranżacji wnętrz

Innowacyjna aplikacja do aranżacji wnętrz
Marzec 05
10:47 2015

Wybór kolorów na ściany i aranżacja wnętrza bez próbek, bez katalogów, bez testowania farb na ścianach, by sprawdzić jak dany odcień będzie wyglądać rzeczywiście na naszych ścianach. To możliwe z aplikacją Wizualizer 2.0 marki Dekoral. Cały remont można swobodnie zaplanować nie ruszając się z kanapy.

Każde wnętrze w zależności od kolorystyki i sposobu aranżacja może diametralnie zmienić swój wyraz i charakter zaskakując swoim wyglądem. Potencjał wnętrza można łatwo wydobyć także kolorem. Zwykle wiąże się to jednak z wizytami w licznych sklepach, próbkami farb testowanymi potem na ścianie i często zniechęca nas do Dekoral wizualizer 2.0 aranżacjaprzeprowadzenia kolorystycznej rewolucji. Teraz przynajmniej ten problem mamy z głowy. Każdy kolorystyczny wariant możemy sprawdzisz zanim jeszcze pomalujemy mieszkanie dzięki aplikacji Wizualizer 2.0 marki Dekoral.

Nowa aranżacja wnętrza nie jest możliwa bez wcześniejszego poszukiwania ciekawych inspiracji i zaplanowania etapów remontu. Każdy, kto choć raz dobierał nowe odcienie wie, że niektóre z nich mają swój urok, ale już po wymalowaniu ścian przekonujemy się, że wybrany kolor, choć wyjątkowo ładny, zwyczajnie nie współgra z charakterem wnętrza. Jak sprawdzić możliwe warianty kolorystyczne bez dodatkowych kosztów, pracy i nawet bez wychodzenia z domu?

Wizualizer 2.0 marki Dekoral to innowacyjna aplikacja dostępna w serwisie wnętrzarskim www.koloryiwnetrza.pl oraz na stronach marek Dekoral (www.dekoral.pl) i Dekoral Fashion (www.dekoralfashion.pl). Z pomocą Wizualizera 2.0 możemy zaplanować metamorfozę na komputerze, tablecie lub smartfonie. Po zaledwie kilku kliknięciach przekonamy się, jakie kolory z palet Dekoral, Dekoral Fashion oraz Dekoral Color System będą najlepiej pasować do naszego Dekoral Wizualizer 2.0 aranżacjamieszkania. Innymi słowy mamy pod ręką wszystkie dostępne katalogi z wzornikami, które zajmują miejsce jedynie na naszym komputerze. Rzeczywista wizualizacja stworzona na podstawie wgranego do aplikacji zdjęcia pozwala nie tylko zobaczyć dowolne kolory na ścianach naszego mieszkania, ale także uwzględnia takie istotne detale, jak światło i cienie. W ten sposób widzimy odcień w warunkach maksymalnie zbliżonych do rzeczywistości. Wizualizer 2.0 stanowi nieocenioną pomoc również wtedy, gdy wymarzony odcień zobaczymy w ciągu dnia – na ulicznym muralu czy w kwiaciarni. Wystarczy wtedy zrobić zdjęcie, wgrać je w aplikację, a ta wskaże nam najbardziej zbliżony odcień z palet Dekoral. Pokój w kolorze papryki i curry? Pewnie, że tak! W dodatku wszystkie ciekawe aranżacje możemy zapisać na naszym koncie, by potem omówić je z przyjaciółmi.

Jeśli znajdziemy idealną kombinację kolorystyczną, aplikacja wskaże nam nazwy konkretnych odcieni marki Dekoral. Ponadto wbudowany w programie kalkulator obliczy dla nas ilość potrzebnej emulsji a na koniec stworzy listę niezbędnych zakupów.

Fot. Dekoral

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. ceszkonn
    ceszkonn Marzec 09, 08:22

    testowania farby na ścianach może da się uniknąć, ale wizyty w sklepie z farbami już nie.

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *