Klej Hybrydowy Artelit HB-820 | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Klej Hybrydowy Artelit HB-820

Klej Hybrydowy Artelit HB-820

Klej Hybrydowy Artelit HB-820
Marzec 11
00:19 2014

Selena SA – jedyny polski producent klejów hybrydowych do parkietu wprowadza właśnie na rynek nowość, innowacyjny elastyczny klej hybrydowy Artelit HB-820. Klej ma szerokie zastosowanie i może być stosowany do klejenia większości drewnianych podłóg. HB-820 jest nietoksyczny, bezzapachowy, spełnia wszystkie europejskie normy i charakteryzuje się wysoką wydajnością. Utwardza się na skutek reakcji z wilgocią zawarta w powietrzu atmosferycznym tworząc trwale elastyczną silna spoinę klejową.

Nowość Seleny, klej Artelit HB-820 należy do najnowszej generacji klejów nie zawierających rozpuszczalników, ani wody. Produkt rekomendowany jest do przyklejania niemal wszystkich elementów drewnianych, w tym w szczególności do klejenia najbardziej ostatnio popularnych parkietów wielowarstwowych.

HB-820 jest klejem nietoksycznym, bezzapachowym, nie zawierającym izocyjanianów i tworzącym po utwardzeniu elastyczną spoinę, co kompensuje siły powstające podczas naturalnej pracy drewna. W odróżnieniu od klejów dwuskładnikowych HB-820 nie wymaga od osoby układającej parkiet dokładnego mieszania 2 składników, nie wymaga pośpiechu i wykonywania prac w szybkim tempie.

Dobra jakość w bardzo dobrej cenie – tak charakteryzuje klej HB-820 Janusz Ciszek, dyrektor sprzedaży systemów podłogowych Artelit Professional. – Klej ten jest równie silny, jak kleje dwuskładnikowe, ale w odróżnieniu od nich HB-820 jest bardziej wydajny, a dodatkowo łatwo jest usunąć jego pozostałości, co przyczynia się do większego komfortu pracy parkieciarzy i zadowolenia klienta końcowego – dodaje Janusz Ciszek. Klej hybrydowy Artelit HB-820 charakteryzuje też bardzo duża siła wiązania i czas pracy do 90 minut.

Artelit Professional to szeroka i systemowa oferta produktów do montażu parkietów oraz wykładzin.

HB-820 to kolejny klej hybrydowy marki Artelit Professional, która jest obecna na polskim rynku już ósmy rok. Marka obecna jest na polskim rynku już od 8 lat, a w innych 6 krajach europejskich od 6 lat. Klej HB-820 to już kolejny klej tego typu produkowany we własnym zakładzie produkcyjnym przez Selenę. Poprzedni sprzedawany od 3 lat Artelit HB-810 cieszy się popularnością i dobrą opinią wśród parkieciarzy. Właścicielem marki Artelit Professional jest firma Selena, będąca w 100% polskim producentem chemii budowlanej sprzedającym swoje produkty w ponad 70 krajach na całym świecie.

DANE TECHNICZNE:

– czas pracy – do 90 minut

– wydajność – 0,7 – 1,4 kg/m2

– rodzaj spoiny – trwale elstyczna

fot. SELENA

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *