Łazienka w stylu glamour | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Łazienka w stylu glamour

Łazienka w stylu glamour

Łazienka w stylu glamour
Październik 22
12:46 2015

Złoto i srebro w domowych aranżacjach? Te szlachetne kolory można wprowadzić do wnętrz łazienek i kuchni dzięki kolekcji płytek ceramicznych Art Mosaic. Nowa linia marki Opoczno stanowi synonim wytwornego luksusu w nowoczesnym wydaniu.

Kolekcja dostępna w dwóch odsłonach, zdeterminowanych przez kolory przewodnie – złoto i srebro, obejmuje w sumie 8 płytek, z których każda ma swój niepowtarzalny, iście biżuteryjny charakter. Pierwsza propozycja, dostępna w dwóch wariantach (Art Mosaic White i Art Mosaic Grey), została zainspirowana bizantyjskim motywem Fot. Opoczno Art Mosaicmozaiki. Błyszczące płytki bazowe w klasycznej, biało-szarej tonacji ( 29,7×60 cm) przyciągają wzrok geometrycznym, regularnym układem miniaturowych kwadratów, a delikatne wypukłości połączone z gładką powierzchnią aż proszą się o dotknięcie.Płytki bazowe stanowią doskonałe tło dla dwóch unikalnych wzorów insertów w komplementarnych wymiarach. Motyw mozaiki powtarza się na zdobionych złotem dekoracjach Squares i Geo. W pierwszej z nich miniaturowa mozaikowa dekoracja, zdobiona złotem i lustrzaną granilią mieni się tysiącami refleksów, rozświetlając wnętrze. Dekoracja Gold Inserto Geo jest nieco spokojniejsza. W tym wypadku lśniące punkty imitujące kruszec, spływają z góry na dół, niczym krople złotego deszczu.

Druga odsłona kolekcji Art Mosaic, opierająca się o dekory Gold Inserto Glass i Silver Inserto Glass, to propozycja na aranżację wnętrza o bardziej stonowanym charakterze. Inspirowane naturą lustrzane inserta, wiernie odwzorowujące skąpane w porannej rosie Fot. Opocznorośliny, wnoszą do łazienki klimat łagodności. Delikatne srebrne i złote motywy dmuchawców za sprawą szklanej aplikacji zyskują głębię i trójwymiarowość. Druk cyfrowy na szkle zapewnia niezwykle wierne odwzorowanie przezroczystych kropel rosy. Ich delikatna kolorystyka w barwach wschodzącego, złotego słońca i błękitnoszarego świtu, zapewnia piękne efekty świetlne w równie eleganckich, ale subtelniejszych w wyrazie łazienkach.

Uzupełnieniem kolorystycznym obu opcji mogą być szklane, podłużne płytki Gold Ingot i Silver Ingot (14,7x 60 cm), imitujące sztaby szlachetnych kruszców: złota i srebra. Idealnym wykończeniem będą listwy szklane o wymiarach 2 x 60 cm (Glass Yellow Border oraz Glass SilverBorder). Taki zestaw pozwala na zaaranżowanie jasnego, eleganckiego wnętrza, wzbogaconego mieniącymi się złotem dekoracjami, nadając łazience ekskluzywny charakter Haute Couture.
Niezależnie na jaką wersję się zdecydujesz, Art Mosaic Opoczno to propozycja wyjątkowa. Elementy ją tworzące pozwalają umiejscowić domową łazienkę w roli salonu kąpielowego z wytwornego apartamentu, gdzie po wieczornej toalecie można zrelaksować się z kieliszkiem bąbelków w dłoni.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *