Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ

Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ

Profesjonalne klejenie z ACRYL-PUTZ
Czerwiec 20
16:12 2014

Prace budowlano-remontowe, takie jak przyklejanie płyt gipsowo-kartonowych lub płyt do izolacji cieplnej i akustycznej, wymagają zastosowania odpowiednich materiałów. Szybki i wydajny montaż tych elementów zapewni ACRYL-PUTZ® KG31 Klej Gipsowy. Produkt jest teraz dostępny w opakowaniu z nową szatą graficzną.

Idealnie równe ściany i sufity nie tylko wyglądają estetycznie, ale też doskonale prezentują się na nich piękne kolory nowoczesnych farb. Jednym ze sposobów na uzyskanie gładkich powierzchni, świetnie przygotowanych do dalszych prac, jest zastosowanie płyt gipsowo-kartonowych. Aby efekt był w pełni satysfakcjonujący, płyty muszą zostać jednak odpowiednio zamontowane. Pomoże w tym Klej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31.

acryl-putz klej gipsowyKlej Gipsowy ACRYL-PUTZ® KG31 to wysokiej jakości produkt przeznaczony do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, płyt zespolonych do izolacji cieplnej i akustycznej, montażu elementów sztukaterii gipsowej oraz do usuwania nierówności ścian i tynków wewnątrz obiektów. Jego najważniejsze cechy to doskonała przyczepność, bardzo duża siła wiązania i elastyczność. Nowoczesna formuła kleju wykorzystuje specjalną żywicę polimerową. Wpływa ona na poprawę wytrzymałości produktu oraz sprawia, że dobrze przylega on do podłoża. Z kolei dodatek włókien celulozowych zapobiega powstawaniu pęknięć i sprawia, że klej jest bardzo elastyczny.
Wyrób dostępny jest w workach papierowych o pojemności 20 kg. Klej po zarobieniu jest bardzo plastyczny i łatwy w użyciu. Zastosowany zgodnie z zaleceniami producenta daje niezwykle trwałe i odporne połączenia, które stanowią solidną podstawę do dalszych prac budowlanych.

Fot. Śnieżka

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *