Przegląd grzejników Purmo | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Przegląd grzejników Purmo

Przegląd grzejników Purmo

Przegląd grzejników Purmo
Maj 22
15:51 2014

Ogrzewanie łazienki to prawdziwa sztuka. Wymagania użytkowników przy wyborze grzejników są zwykle bardzo wysokie i grzejnik łazienkowy musi być: wydajny, aby w łazience nie było zbyt chłodno, funkcjonalny – aby można było wygodnie suszyć na nim ręczniki, dekoracyjny – bo jest jednym z najbardziej widocznych elementów w łazience, a także trwały – aby bez uszczerbku na jakości znosił trudne warunki użytkowania oraz wysoką wilgotność powietrza.

Grzejniki łazienkowe Purmo obecne są na rynku już od ponad 60 lat. Ich wysoka jakość oraz 10-letnia gwarancja sprawia, że przedstawiamy dziś przegląd wybranych grzejników łazienkowych Purmo.

grzejnik LerosLEROS – NOWOCZESNY DESIGN
Grzejnik Leros zwraca uwagę nowoczesną linią tradycyjnego produktu. Odważny design inspiruje prostą formą, podkreślając wyjątkowość najnowszego modelu grzejnika łazienkowego w kolekcji Purmo. Duży przekrój kolektorów (28 mm) nadaje solidnego wyglądu, a większe przestrzenie między nimi umożliwiają komfortowe suszenie ręczników. Leros to idealne uzupełnienie wnętrza, w którym główną rolę odgrywa najwyższa jakość materiałów i oszczędny design.
Purmo Leros
Wysokość: 1224, 1812 mm
Długość: 600 mm
Cena: od 1472 netto

grzejnik flores PurmoFLORES C CH – KLASYCZNA FORMA
Subtelna krzywizna kolektorów poziomych czyni model Flores C CH niezwykle praktycznym w codziennym użytkowaniu. Uniwersalizmu dodaje warstwa chromu nawiązująca do kolorystyki armatury w łazience. To grzejnik dla osób ceniących spokój i harmonię. Chromowe wykończenie powoduje, że Flores idealnie wtapia się w tło, nie pozostając jednak niezauważonym.
Purmo Flores C CH
Wysokość: od 770 – 1755 mm
Długość: 500, 600 mm
Cena: od 1445 PLN netto

grzejnik Imia PurmoIMIA – SMUKŁA LINIA
W odróżnieniu od klasycznych grzejników łazienkowych Purmo Imia ma kolektory poprowadzone pionowo, co daje jej smukły, atrakcyjny wygląd. Delikatna krzywizna kolektorów nadaje projektowi dynamiki, lecz całość pozostawia wrażenie subtelności i klasy. Imia to doskonała propozycja dla użytkowników ceniących indywidualizm i nieszablonowe rozwiązania. Aby zwiększyć funkcjonalność, grzejnik Imia można wyposażyć w eleganckie wieszaki na ręczniki.
Purmo Imia
Wysokość: 1600, 1800 mm
Długość: od 510 do 1238 mm
Cena: od 2519 PLN netto

grzejnik KEAKEA – RYTMICZNA SYMETRIA
Poziome kolektory modelu Kea rozpościerają się na obie strony tworząc rytmiczne sekwencje. Konstrukcja kolektorów pozwala na wykorzystanie grzejnika w charakterze suszarki. Kea to idealna propozycja dla osób dynamicznych i cieszących się życiem. To atrakcyjny design, który nawet w dużym wymiarze nie przytłacza, ale ubarwia wnętrze łazienki.
Purmo Kea
Wysokość: od 1022 do 1742 mm
Długość: 600, 750, 900 mm
Cena: od 1472 PLN netto

grzejnik apolima PurmoAPOLIMA – RÓWNOWAGA I ELEGANCJA

Dwa centralne kolektory pionowe stanowią podstawę designu tego przyciągającego wzrok grzejnika łazienkowego. Oryginalny kształt łukowo wygiętych, płaskich kolektorów poziomych wprowadza do wnętrza wrażenie ładu i elegancji. Apolima stanowi idealne uzupełnienie nowoczesnej łazienki dla ceniących równowagę użytkowników
Purmo Apolima
Wysokość: od 830 do 1730 mm
Długość: 650, 800 mm
Cena: od 1874 PLN netto

grzejnik Analfi PurmoANAFI – WSPÓŁCZESNA RZEŹBA
Odważne wzornictwo, przenikające się poziome i pionowe linie oraz przestrzenna forma sprawiają, że Anafi można porównać do nowoczesnej rzeźby. Cieszy oko tak jak widok radosnego, pełnego energii dziecka. Na ścianie Anafi prezentuje się niezwykle oryginalnie, pozostając przy tym funkcjonalnym wyposażeniem łazienki. Wygięte w łuki kolektory tworzą wygodną suszarkę na ręczniki. Anafi to model do większej łazienki, ponieważ jego przestrzenna forma wymaga dosyć dużo wolnego miejsca.
Purmo Anafi
Wysokość: od 1250 do 1800 mm
Długość: 572, 636 mm
Cena: od 2519 PLN netto

Fot. Purmo

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *

Szukaj w dziale Instalacje

Instalacje

Nie znaleziono żadnych postów