Grzejniki Jaga ponad standardem | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Grzejniki Jaga ponad standardem

Grzejniki Jaga ponad standardem

Grzejniki Jaga ponad standardem
Czerwiec 04
14:35 2014

Grzejnik w roli parawanu, grzejnik wstawiony w szafkę kuchenną, grzejnik w roli barierki schodów i zamontowany prostopadle do ściany. W grzejnikach belgijskiego producenta firmy Jaga wszystkie te rozwiązania są standardem.

Grzejnik w roli parawanu to atrakcyjne rozwiązanie przestrzenne, które w dużej łazience pozwala wydzielić strefę sanitarną od grzejniki jako parawanstrefy kąpielowej, natomiast w kuchni jadalnię od części roboczej. Ażurowa konstrukcja grzejnika tworzy ciepłą i estetyczną przegrodę, która – w zależności od ustawienia i kształtu profili grzejnika – może zasłonić mniej lub więcej. Takie rozwiązanie wpłynie korzystnie na emisję ciepła, które będzie rozchodziło się w obydwie strony dzięki odsłonięciu całej powierzchni grzejnika. W ofercie belgijskiego producenta znajduje się kilka modeli grzejników, m.in. Deco Space, Deco Panel oraz Sani Ronda, Sani Panel i Sani Louvre, które w standardzie proponowane są w wersji prostopadle montowanej do ściany. Grzejniki oferowane są w palecie kilkudziesięciu atrakcyjnych kolorów i szerokiej gamie rozmiarów; dostępne są w wersji z jednym rzędem profili lub z dwoma. To istotna informacja, gdy chcemy wykorzystać grzejnik jako ściankę działową czy parawan, gdyż pojedynczy grzejnik będzie przegrodą bardziej transparentną.

zabudowa grzejnikiemZ oryginalnych rozwiązań proponowanych w standardzie przez firmę Jaga warto zwrócić uwagę na zabudowę grzejnikiem np. wanny czy mebla. Grzejnik wstawiony w szafkę kuchenną oszczędzi miejsce pod oknem, w łazience zaś może służyć na przykład jako zabudowa wanny. Zastosowanie grzejnika pod wanną ma tę zaletę, że będzie dodatkowo ją ocieplał, czyniąc kąpiel jeszcze bardziej komfortową. Grzejnik-zabudowa jest pełnowymiarowym wodnym grzejnikiem z oferty firmy Jaga. Oferowany jest z wydajnym i oszczędnym wymiennikiem działającym w technologii małej pojemności wodnej (Low-H2O). Wysokość grzejnika wynosi 55 cm, długość: 170-190 cm. Na zamówienie możliwe są też inne wymiary.

Kolejnym ciekawym pomysłem Jaga jest użycie grzejnika w roli barierki schodów, co jest wygodnym rozwiązaniem w domu, w którym jest poddasze. W tralkach schodowej barierki zamiast tradycyjnych drewnianych elementów znajduje się konstrukcja grzejna o kształcie drabinki. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, ponieważ grzejnik idealnie wkomponowuje się w przestrzeń i nie zabiera cennego miejsca.

Więcej informacji na www.jaga.com.pl

Fot. Jaga

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *

Szukaj w dziale Instalacje

Instalacje

Nie znaleziono żadnych postów