Designerskie grzejniki firmy Stelrad | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Designerskie grzejniki firmy Stelrad

Designerskie grzejniki firmy Stelrad

Designerskie grzejniki firmy Stelrad
Wrzesień 26
08:58 2014

Aranżacja domowych wnętrz cieszy oko i pomaga przyjemnie spędzać czas w ulubionych pomieszczeniach. Każdy detal powinien być tu mile widziany. Dekoracyjna linia grzejników Bratan 90 i Bratan 180 firmy Stelrad pozwala także ten element uczynić stylową częścią przemyślanej całości. Ekskluzywny design i nietypowa forma spowodują, że grzejnik stanie się jednym z najciekawszych akcentów stylizacji pomieszczenia.

Pionowe konstrukcje zaskakują lekkością, a smukłe, precyzyjnie wykonane profile nadają całości niewymuszonej elegancji. Zaletą tych modeli jest jednak przede wszystkim pomysłowe połączenie walorów estetycznych i właściwości technicznych, które w praktyczny sposób posłużą domownikom w codziennym użytkowaniu.

Elegancko na niewielkiej powierzchni
grzejnik bratan 180 stelradGrzejniki Bratan 90 i Bratan 180 firmy Stelrad zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy poszukują nietuzinkowych rozwiązań pozwalających na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Model 180, dzięki ułożeniu 13 lub 15 pionowych profili w kształcie półkola, wydajnie ogrzewa pomieszczenie, zajmując jedynie od 309 do 351 mm szerokości. Wysokość wynosząca 1800 lub 2000 mm daje możliwość wykorzystania znacznego obszaru nad urządzeniem, nadając mu jednocześnie wyjątkową smukłość.
Osoby, które dysponują „wolnym kątem”, docenią z kolei model Stelrad Bratan 90. Grzejnik ten może być dobrym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni często trudnej do zaadaptowania. Trzynaście starannie zmontowanych profili ułożone zostało w taki sposób, aby eleganckim łukiem wizualnie spiąć płaszczyzny łączących się w narożniku ścian. Podobnie jak w przypadku modelu Bratan 180 wybierać można między wysokością 1800 i 2000 mm.

Jakość w wielu barwach
grzejnik bratan 90 stelradEkskluzywne grzejniki serii Bratan oddziałują na otoczenie nie tylko za pomocą wydzielanego ciepła, ale także doznań wizualnych. Oba modele będą niepowtarzalnym elementem wystroju wnętrza, podkreślając dobry gust mieszkańców i ich przywiązanie do najwyższej jakości. Pomocna w tym będzie bogata paleta zróżnicowanych kolorów, które pozwolą nadać grzejnikom indywidualny charakter i idealnie dopasować je do aranżacji wnętrza. Modele Bratan 90 i Bratan 180 dostępne są w ponad 30 barwach Stelrad i aż 200 kolorach RAL, od jasnych beży i pasteli, aż po eleganckie ciemne brązy i grafity. W parze z urodą idzie wysoka jakość wykonania, potwierdzona 10 letnią gwarancją. Podczas procesu produkcyjnego grzejniki są odtłuszczane i fosforowane, a następnie pokrywane specjalnym podkładem w procesie katoferezy, czyli zanurzenia w kąpieli z powłoką gruntującą. Tak przygotowane mogą zostać pomalowane na jeden z wielu kolorów, wśród których każdy zainteresowany znajdzie ten idealnie pasujący do wybranego wnętrza. Ekskluzywne modele są propozycją dla wymagających, ale dzięki połączeniu najważniejszych cech dobrego designu spełnią oczekiwania wszystkich miłośników wyszukanych i zarazem funkcjonalnych form.

Przykładowa wycena:
Grzejnik Bratan 90 firmy Stelrad, 1800 x 276 mm, moc 1320 W – 1 796 zł netto
Grzejnik Bratan 90 firmy Stelrad, 2000 x 276 mm, moc 1416 W – 1 890 zł netto
Grzejnik Bratan 180 firmy Stelrad, 1800 x 309 mm, moc 908 W – 2 415 zł netto
Grzejnik Bratan 180 firmy Stelrad, 2000 x 309 mm, moc 1247 W – 2 599 zł netto

Fot. Stelrad

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. emila
    emila Wrzesień 30, 07:58

    wow! super te grzejniki tylko czemu takie drogie?

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *

Szukaj w dziale Instalacje

Instalacje

Nie znaleziono żadnych postów