Tikkurila - Paleta Swoboda | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Tikkurila – Paleta Swoboda

Tikkurila – Paleta Swoboda

Tikkurila – Paleta Swoboda
Wrzesień 14
11:16 2015

Niebieskie tonacje, kojarzące się z lazurem morza i bezkresem pogodnego nieba, pomogą zachować wakacyjne wspomnienia i poczucie letniej beztroski na dłużej.

Niebieski dobrze komponuje się z innymi kolorami i pasuje do pomieszczeń o różnorodnej stylistyce. Paleta Swoboda z kolekcji Tikkurila Kolory Nastrojów to siedem Fot. Tikkurilaodcieni, które wypełnią aranżację subtelnym pięknem, współtworząc spokojną i inspirującą przestrzeń. Rozbielone nuty (np. Light Cloud, Fresh Ocean) pozwolą się zrelaksować w harmonijnie urządzonych wnętrzach. Bardziej nasycone kolory (np. Egyptian Turquoise, Silent Denim, Marine Dream) oryginalnie ożywią stylizację i podkreślą jej wyjątkowość.

W nowoczesnej stylistyce
Błękit w tonacji chłodnej wody (Aqua Reflection) jest wyrazistym elementem, przełamującym klasyczne połączenie bieli, czerni i szarości. W tej nowoczesnej aranżacji jadalni, to właśnie na nim skupia się uwaga – również dzięki wyeksponowanej na ścianie mini-galerii oryginalnych zdjęć.

Twórcze połączenie
Pochodzące z jednej palety, lecz wyraźnie odcinające się dwa odcienie – Light Cloud i MarineFot. Tikkurila Dream – tworzą na ścianie niezwykłą kompozycję. Doskonale współgra z nią utrzymany w tej samej tonacji kolorystycznej obraz o nowoczesnej formie. Przy tak oryginalnie udekorowanej ścianie, dobrym wyborem będą meble o prostych kształtach.

Wyraziście i przestronnie
Nasycony odcień Silent Denim, zastosowany na dużej powierzchni, prezentuje się bardzo efektownie. By tak wyrazista barwa nie przytłoczyła wizualnie przestrzeni, warto zestawić ją z bielą. Utrzymane w takiej kompozycji kolorów pomieszczenie będzie niebanalnie zaaranżowane, a jednocześnie nie straci swej przestronności.

Zabawa kolorami
To propozycja dla osób lubiących śmiałe rozwiązania kolorystyczne. Kontrastowe połączenia odcieni nie są proste w stosowaniu – przynieść mogą jednak znakomite efekty aranżacyjne. Wyrazisty Egyptian Turquoise i radosny żółty tworzą ożywczą i pełną energii kompozycję, idealną do nowoczesnej łazienki.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *