Systemy dekoracyjne MAGNAT Style | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Systemy dekoracyjne MAGNAT Style

Systemy dekoracyjne MAGNAT Style

Systemy dekoracyjne MAGNAT Style
Kwiecień 26
23:57 2014

W efektach MAGNAT Style odnaleźć można setki pomysłów, dzięki którym wnętrza naszych domów i mieszkań zyskają wysublimowany, oryginalny wygląd. W nowej, pełnej inspiracji kolekcji MAGNAT Style znajdziemy produkty wyróżniające się atrakcyjną i szeroką gamą kolorów oraz faktur, zgodnych z najnowszymi trendami.

MAGNAT MicattoSystemy dekoracyjne MAGNAT Style cieszą się uznaniem użytkowników, ponieważ poza efektownym wyglądem są także, trwałe i wytrzymałe. Ich kolekcja została właśnie wzbogacona o nowe rozwiązania, stanowiące efekt pracy zespołu doświadczonych designerów, miłośników koloru oraz ekspertów wzornictwa, a wszystkie są odpowiedzią na aktualne trendy i oczekiwania klientów.

W ofercie MAGNAT Style, liczącej 14 systemów dekoracyjnych, znalazły się 4 nowe propozycje: Velatura, Micatto, Metallici, Perla Sabbia złoto i srebro. Atutem rozwiązań jest ich wysoka jakość i łatwość wykonania.

Zgodnie z najnowszymi trendami estetycznymi dającymi się dostrzec w designie wnętrz, zmieniono również paletę kolorystyczną wszystkich 14 efektów dekoracyjnych MAGNAT Style. Dzięki zastosowaniu tych nowych rozwiązań wymarzona kreacja wnętrza, stała się możliwa, a w naszych domach zagoszczą kolory, które wprowadzą przyjazny i niepowtarzalny klimat.

Fot. Magnat

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. ceser
    ceser Kwiecień 27, 15:43

    To chyba nowy produkt bo jeszcze o nim nie słyszałem. Te wnętrza wyglądają zaprojektowane profesjonalną ręką, idealnie nadają się do nich te pokrycia Magnata. Jedyne co bym zmienił od siebie to dodał więcej roślinności, ale robi wrażanie i bez tego.

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *