Stwórz sobie domowe biuro | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Stwórz sobie domowe biuro

Stwórz sobie domowe biuro

Stwórz sobie domowe biuro
Kwiecień 10
01:05 2014

Jak sprawić, aby praca lub nauka stały się odrobinę przyjemniejsze? Jeśli zawodowe obowiązki przenosimy do domu, warto zorganizować sobie w nim „biurową” przestrzeń. Oryginalna propozycja od marki Lotari – „This is my office”, pomoże stworzyć atmosferę mini-biura w każdym mieszkaniu.

This is my office tapetaSpecjalny kącik w mieszkaniu jest niezbędny, kiedy potrzebujemy chwili ciszy do pracy lub nauki. Miejsce, które zainspiruje do wykonywania codziennych obowiązków powinno być praktyczne, ale przy okazji także niebanalne. Najnowsze produkty od marki Lotari pomogą stworzyć osobny, kreatywny kącik do pracy w miejscu, jakie sami sobie wybierzemy. Kolorowa tapeta z geometrycznymi wzorami i hasłem „This is my office place!” w subtelny sposób zaznaczy przestrzeń przeznaczoną do pracy. Z kolei zastosowana kolorystyka pobudzi wyobraźnię i zachęci do twórczych działań. Odcień pomarańczy doda energii, a delikatny, stonowany błękit stworzy z nią spójną, inspirującą harmonię barw, zwiększającą komfort pracy.
Zaletą tapet marki Lotari jest zarówno ich funkcjonalność i uniwersalność, jak i oryginalne wzornictwo. Pasują do różnych typów i stylów wnętrz, a dzięki niebanalnej estetyce zupełnie odmieniają atmosferę pomieszczeń.
Tapeta „This is my office” marki Lotari pozwoli przeobrazić każdy zakątek naszego mieszkania w domowe biuro, bez potrzeby przeznaczania na ten cel osobnego pokoju.

Fot. Lotari

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *