Konkurs DOMINacja modnych wnętrz rozstrzygnięty | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Konkurs DOMINacja modnych wnętrz rozstrzygnięty

Konkurs DOMINacja modnych wnętrz rozstrzygnięty

Konkurs DOMINacja modnych wnętrz rozstrzygnięty
Grudzień 11
14:24 2014

,,DOMINacja modnych wnętrz” to konkurs dla architektów, designerów i wszystkich, którym bliska jest sztuka użytkowa. Jego założeniem jest stworzenie przestrzeni do kreatywnego rozwoju dla twórców, którzy interesują się najnowszymi trendami świata mody, a jednocześnie zajmują się projektowaniem przestrzeni mieszkalnych i użytkowych. 30 listopada zakończyła się jego I edycja. Autorka zwycięskiego projektu otrzymała najnowszego iPhone’a6.

Zadaniem w konkursie ,,DOMINacja modnych wnętrz” było stworzenie projektu modnego wnętrza przy wykorzystaniu trzech elementów: klamek DOMINO, podłogi FAUS lub WildWood oraz drzwi POL-Projekt Kingi RojekSKONE. Uczestnicy mieli do dyspozycji specjalnie dedykowaną bibliotekę CAD, w której znajdowały się odpowiednio przygotowane pliki z elementami wyposażenia wnętrz, których należało użyć podczas realizowania projektu. Liczne zgłoszenia zaskakiwały oryginalnością, pomysłowością i nowoczesnymi rozwiązaniami. Większość z nich pokazywała głównie sypialnie i salony, jednak wśród projektów znalazły się również wizualizacje przestrzeni publicznych, a nawet pokojów dziecięcych. Dowodzi to, że sztuka i moda na dobre zagościły w naszych wnętrzach, stając się sposobem na wyrażanie własnej osobowości. Poprzez przemyślaną aranżację wnętrz lokatorzy coraz częściej podkreślają swoje pasje, a także cenione wartości. Wnętrza z duszą bazują na nietypowych rozwiązaniach aranżacyjnych, przemyślanym doborze dodatków oraz eksponowaniu przedmiotów użytkowych w roli dekoracji. Dzięki temu są intrygujące, nowoczesne i wiele mówią o samym właścicielu.
Spośród wszystkich nadesłanych prac Jury wybrało projekt autorstwa Kingi Rojek, który szczególnie wyróżniał się na tle innych. Jej niebanalny pomysł na aranżację kobiecego wnętrza cechował się nie tylko profesjonalnym wykonaniem, ale i przemyślanymi rozwiązaniami praktycznymi łącząc modę i sztukę designu.

Wiecej informacji na www.domino.pl

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *