il Primo czyli świeża odsłona w artykułach dekoracyjnych | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

il Primo czyli świeża odsłona w artykułach dekoracyjnych

il Primo czyli świeża odsłona w artykułach dekoracyjnych

il Primo czyli świeża odsłona w artykułach dekoracyjnych
Czerwiec 03
08:17 2014

Aranżacje wnętrz – dla jednych wielka przyjemność, dla innych przykry obowiązek, ale w obu wypadkach cel jest ten sam –urządzić salon, kuchnię, łazienkę czy ogród w sposób, który nie tylko zwróci uwagę rodziny i znajomych, ale sprawi, że będziemy mogli poczuć się wyjątkowi i oryginalni. Na rynku pojawił się niedawno nowy sklep IL Primo, który wydaje się sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom.

il primoDobierając dekoracje często spędzamy godziny na wędrówkach po sklepach lub też szukamy rozwiązań w katalogach, w których możemy znaleźć gotowe aranżacje. Jednak tylko najbardziej zapaleni dekoratorzy wnętrz, nie zajmujący się aranżacją zawodowo, mają na tyle dużo czasu, by rzeczywiście wyszukać coś ciekawego. Na końcu kupujemy i tak stylizację i dodatki zaproponowane w katalogu. Potem bardzo szybko uświadamiamy sobie, że wybrane przez nas przedmioty wcale nie są aż tak bardzo oryginalne i wyjątkowe, a kupić można je w wielu miejscach.
Wśród dizajnerów amatorów zdarzają się oczywiście także osoby ze sprecyzowaną własną wizją wnętrza, które łączą różne formy i wzory odnalezione na tematycznych blogach, portalach czy w specjalistycznej prasie. Pomocą dla takich osób może okazać się powstałe niedawno il Primo.
Varun Soni z il Primo mówi: – W sensie konceptu produktów jesteśmy świeżą alternatywą dla istniejącego kanonu dekoracji wnętrz i ogrodów.
Rzeczywiście il Primo to „dziecko” młodych wrocławskich przedsiębiorców, którzy łącząc swoje techniczne doświadczenia zaczerpnięte z branży budowlanej i połączone z estetycznymi zamiłowaniami, stworzyli gamę produktów o których można mówić w kategoriach sztuki użytkowej, a sami twórcy nazywają je „cacuszkami”.

– Obecnie dostępny asortyment nie jest jeszcze bardzo szeroki, ale za to jest starannie wyselekcjonowaną grupą produktówIL Primo odzwierciedlających to, z czym chce być kojarzona marka il Primo. Wszystkie produkty wykonane są z wysokogatunkowej stali węglowej bądź nierdzewnej, w stonowanej gamie kolorów pasującej do każdego wnętrza, a swoją formą pozwalające na zastosowanie ich w wielu miejscach i aranżacjach, których część pokazujemy na naszej stronie internetowej – wyjaśnia Varun Soni od początku zaangażowany w tworzenie oferty Il Primo. – Dbałość o szczegóły i niebanalne wzory to jedna z cech, która nas wyróżnia. W zastępstwie numerycznych indeksów nasze produkty określamy pieszczotliwymi nazwami, bo tak do nich podchodzimy i wiemy że dostarczają one podobnych odczuć naszym klientom.

W aktualnej sprzedaży IL Primo można znaleźć donice, osłonki na donice, lampiony, pochodnie, stalowe kule i artykuły dekoracyjne przeznaczone do wnętrz jak i na zewnątrz. Odbiorcami oferty są zarówno klienci indywidualni jak i sklepy z wyposażeniem wnętrz, dobre kwiaciarnie czy hotele. Il Primo zapewnia, że trwają już zaawansowane prace nad poszerzeniem ich oferty o kolejne produkty w istniejących kolekcjach, jak również o nowe kategorie.

il primoJesteśmy otwarci, a przede wszystkim gotowi na wyzwania. Chętnie podejmujemy się realizacji najbardziej wyszukanych projektów. Produkty są przede wszystkim ze stali, ale łączymy również drewno czy szkło z metalem. Zadowolenie i poniekąd spełnianie marzeń naszych klientów sprawia nam największą satysfakcję, a każdy zrealizowany projekt dodaje skrzydeł do dalszego działania. Od początku naszym celem było współuczestnictwo w tworzeniu wnętrz, które będą niepowtarzalne, a przy tym funkcjonalne.

il Primo to producent i dystrybutor, który prowadzi sprzedaż on line na stronie internetowej www.ilprimo.pl

Fot. il Primo

Powiązane artykuły

3 komentarze

 1. niki
  niki Czerwiec 04, 07:52

  mam donice ilprimo i polecam wszystkim, są rewelacyjne i mają mnóstwo zastosowań. Polecam szczerze:)

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. M
  M Czerwiec 05, 16:11

  Osłonki na donice są świetne i bardzo funkcjonalne nie tylko jako osłona na doniczki ale jako ozdobny pojemnik na bibeloty … Polecam

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *