Drewniana umywalka | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Drewniana umywalka

Drewniana umywalka

Drewniana umywalka
Maj 21
14:10 2014

Wysublimowane piękno szlachetnego, litego drewna sprawiło, że powstał ekskluzywny i unikatowy produkt. Drewniane umywalki ZDN robione są z najwyższej jakości polskiego dębu – materiału, który od setek lat wykorzystywany jest we wzornictwie i meblarstwie. Przy produkcji używany jest bloku dębu klejonego, dzięki któremu umywalka jest odporna na różnego typu przeciążenia i naciski.

umywalki drewniane ZDNDo produkcji umywalki wykorzystywana jest komputerowa obrabiarka CNC, a następnie umywalka jest jeszcze ręcznie szlifowana i kilkukrotnie lakierowana lakierem jachtowym – wyjaśnia Adam Sędziak z ZDN Studio.

Do impregnacji i ochrony powierzchni umywalki używane są preparaty mające ją zabezpieczyć na całe lata użytkowania. Otrzymana powłoka charakteryzuje się nie tylko całkowitą wodoszczelnością, ale także jest odporna na ścieranie i pozostaje obojętna na działanie zmiennych temperatur. Umywalkę można montować na blacie, szafce lub wspornikach, a waży ok. 14 kilogramów.

umywalki drewniane zdnDzięki ciekawemu designowi połączonemu z wysokiej jakości materiałem, umywalka znakomicie nadaje się zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrze, jak również pomieszczeń zaaranżowanych bardziej przytulnie i wręcz klasycznie.

Produkt jest luksusowy, a dzięki klasycznej formie i szlachetnej dębinie ma szansę pozostać modny na długie lata. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że drewniane umywalki ZDN dostępne są w bardzo przystępnej cenie. Umywalka wykonana jest z litego dębu, klejona przez co ma o wiele większą wytrzymałość na przeciążenia niż jeśli byłaby wykonana z jednego kawałka.

Nasze umywalki to wypełnienie niszy rynkowej – mówi Adam Sędziak z ZDN Studio. – Produkt jest praktycznie niedostępny w kraju, a jeśli jest to w bardzo wysokiej cenie – powyżej 4 tys zł. Nasza umywalka, w zależności od sklepu, kosztować będzie od 1800zł do 2200zł. W tej chwili ciężko jeszcze mówić o sprzedaży i zadowoleniu klientów, bo produkt jest całkowitą nowością i tak naprawdę dopiero wchodzimy na rynek – dodaje.

Najbliższym celem producenta jest wprowadzenie umywalki do ofert sklepów internetowych z podobnym asortymentem.

www.umywalkidrewniane.pl

Fot. ZDN

Powiązane artykuły

3 komentarze

 1. nim
  nim Maj 21, 14:33

  Boże, jaka piękna!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz na ten komentarz
 2. kleo
  kleo Maj 21, 21:07

  fajny pomysł. podobają mi się 🙂

  Odpowiedz na ten komentarz
 3. Olo
  Olo Maj 21, 22:21

  Drewniana umywalka – prosty patent, efekt przepiękny!

  Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *