Piana Energy 2020 Tytan Professional | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Piana Energy 2020 Tytan Professional

Piana Energy 2020 Tytan Professional

Piana Energy 2020 Tytan Professional
Marzec 11
00:30 2014

Piana Energy 2020 Tytan Professional to nowość firmy Selena. Jest to obecnie jedyna piana na polskim rynku, dedykowana bezpośrednio dla budownictwa energooszczędnego. Używana w izolacji stolarki otworowej redukuje straty ciepła nawet do 60%. Piana certyfikowana jest przez Instytut Techniki Budowlanej. Dla pierwszych 50 osób, które zgłoszą się na Strefę Testów Seleny w pawilonie numer 2 na Targach BUDMA w Poznaniu, na hasło OKNOTEST mamy przygotowane pojedyncze darmowe puszki piany Tytan Energy 2020.Tytan piana

Piana Tytan Energy 2020 to nowość nie tylko w ofercie firmy Selena, ale też nowość rynku. Na Targach BUDMA 2014 w Poznaniu, piana miała swoją premierę na Strefie Testów Seleny, a wszyscy zainteresowani mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego przetestowania piany jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem jej do sprzedaży.

W porównaniu ze standardowymi pianami używanymi do montażu i izolacji stolarki otworowej, Tytan Energy 2020 redukuje straty ciepła aż do 60% i skutecznie oraz trwale eliminuje mostki termiczne. Zatem jeśli z jakiegoś powodu inwestor wymaga od montażysty bardzo szybkiego i jednocześnie energooszczędnego montażu stolarki, to nowa piana Seleny jest w takim przypadku znakomitym rozwiązaniem i alternatywą dla tradycyjnych pian.

Jest to piana szybkoschnąca, którą można przycinać już po dwudziestu pięciu minutach. Pianę Tytan Energy 2020 charakteryzuje także gęsta, jednolita struktura i bardzo niewielki przyrost, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze montażyście, zaś inwestorowi zapewnia energooszczędny montaż stolarki. Wszystkie parametry izolacyjne piany Tytan Energy 2020 zostały potwierdzone testami wykonanymi przez akredytowaną jednostkę badawczą.

fot. SELENA

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. jan66
    jan66 Kwiecień 27, 17:35

    u mnie gotowa do obróbki była już po 15 minutach, faktycznie mały przyrost

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *