Spoina jak podłoże | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Spoina jak podłoże

Spoina jak podłoże

Spoina jak podłoże
Kwiecień 16
10:22 2014

Na rynku dostępny jest już Akryl Malarski Tytan Professional, nowość firmy Selena, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełniony ubytek nie różni się od podłoża. Produkt niemal natychmiast zyskał uznanie wykonawców i spotkał się z ich bardzo dobrym przyjęciem.

Akryl Malarski to elastyczny uszczelniacz budowlany przeznaczony do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w ścianach lub sufitach. akryl malarski tytan professionalCharakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni porowatych, takich jak. beton, tynk, cegła, drewno, płyty G-K. Produkt jest bezwonny i neutralny chemicznie.
Zastosowana w produkcie innowacyjna formuła ANTI STAIN FORMULA oraz ANTI CRACK FORMULA sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełnienie nie różni się od podłoża. Dodatkowo utwardzona spoina daje się łatwo szlifować i malować, nie pęka i nie przebarwia się.
Wszystko to sprawia, że akryl malarski Tytan Professional znakomicie nadaje się do wypełniania rys, pęknięć i szczelin na ścianach i sufitach. Najlepiej zrobić to przed malowaniem, a uzyskany efekt gładzi spowoduje, że nie da się odróżnić wypełnienia od samej ściany – spoina jak podłoże, wyglądać będzie tak samo. Akryl malarski nadaje się także znakomicie do uszczelniania ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów, balustrad, listew przypodłogowych, czy cokołów, a także narożnych połączeń ścian, połączeń elementów konstrukcyjnych i budowlanych oraz połączeń przysufitowych (np. ściana – sufit podwieszany).

Dane techniczne:
Odporność termiczna po utwardzeniu: od -20oC do +80oC
Tempo utwardzania: 1 mm na dobę (230C, 50%RH)
Czas obróbki: 5 do 10 min
Ze względu na różnorodność stosowanych materiałów, przed użyciem należy wykonać próbę.
Zapoznaj się z kartą techniczną produktu dostępną na stronie www.tytan.pl

Fot. Selena

Powiązane artykuły

3 komentarze

  1. ant76
    ant76 Kwiecień 19, 12:15

    Ktoś już może próbował? Prosze o opinie

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *