Płaska dachówka Teviva od lipca w technologii CISAR | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Płaska dachówka Teviva od lipca w technologii CISAR

Płaska dachówka Teviva od lipca w technologii CISAR

Płaska dachówka Teviva od lipca w technologii CISAR
Czerwiec 24
15:40 2015

Od 1 lipca BRAAS wprowadza pierwszą płaską dachówkę w technologii CISAR – Tevivę. Decyzja ta wpisuje się w ogólny trend na rynku pokryć. Prosty kształt dachówki oraz ciemne kolory doskonale pasują do współczesnej architektury.

Monier BRAAS konsekwentnie rozszerza portfolio produktów w innowacyjnej technologii CISAR. Do Romańskiej i Bałtyckiej w czerwcu dołączyła Celtycka. Od lipca w ofercie pojawi się również Teviva. – W 2015 roku obchodzimy 10. urodziny technologii CISAR wprowadzonej dekadę temu przez markę BRAAS. To unkalna i Fot. BRAAS, Teviva CISAR grafitowyinnowacyjna technologia produkcji, która zrewolucjonizowała rynek pokryć dachowych w Polsce. Trzy warstwy sprawiają, że betonowe dachówki CISAR są trwałe, odporne na zabrudzenia i dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni nienagannie się prezentują. Ze względu na duże zainteresowanie produktem oraz docenianą przez klientów doskonałą relację jakości do ceny zdecydowaliśmy się rozwijać ofertę CISAR. W tym roku, dzięki zaangażowaniu naszych zakładów produkcyjnych w Płońsku i Opolu, a także wsparciu Monier Technical Center, do Romańskiej i Bałtyckiej dołączyła dachówka Celtycka, a od pierwszego lipca rodzina CISAR powiększy się o pierwszą płaską dachówkę produkowaną w Polsce w tej technologii – Tevivę – mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier BRAAS.

Płaskie dachówki to jeden z najmodniejszych kształtów ostatnich lat. Minimalistyczne w formie, ekskluzywne w treści, każdej budowli zapewnią elegancki i nowoczesny wygląd, swoją prostotą podkreślając walory współczesnej architektury. Monier BRAAS jest liderem wśród producentów pokryć dachowych w segmencie dachówek płaskich. Jako pierwsza firma odpowiedział na rosnące zainteresowanie prostymi, geometrycznymi kształtami wprowadzeniem zakładkowej dachówki z zamkiem bocznym Tegalit – prekursora płaskich dachówek. Będąca kontynuacją tego trendu Teviva CISAR dostępna jest w modnych ciemnych kolorach – grafitowym i czarnym.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *