Otwornice diamentowe Ceramic firmy Wolfcraft | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Otwornice diamentowe Ceramic firmy Wolfcraft

Otwornice diamentowe Ceramic firmy Wolfcraft

Otwornice diamentowe Ceramic firmy Wolfcraft
Styczeń 27
09:09 2015

Montaż płytek ceramicznych nie jest trudnym zadaniem. Problemy pojawiają się w momencie, w którym trzeba wyciąć w płytkach otwory pod instalację elektryczną lub wodno-kanalizacyjną. Niezbędnym narzędziem w trakcie tego typu prac będą diamentowe otwornice Ceramic marki Wolfcraft, dostępne w ofercie LŁ (dawniej: Lange Łukaszuk). Niezwykle precyzyjne, wytrzymałe i – co ważne – proste w użyciu pozwolą uprościć i znacznie skrócić czas przygotowania posadzki lub ścian wyłożonych płytkami, naturalnym kamieniem czy gresem.

Krawędzie tnące otwornic Ceramic firmy Wolfcraft pokryte są wysokojakościowym diamentem przemysłowym, który umożliwia wiercenie w bardzo twardych materiałach. Co więcej, korpus główny toczony jest z pełnego materiału, dzięki czemu zachowana jest precyzja nawet w trakcie długiego użytkowania. Tego rodzajuotwornica diamentowa wolfcraft konstrukcja umożliwia wiercenie otworów w glazurze, płytach z kamienia naturalnego, granitu oraz w kaflach. Warto podkreślić, że narzędzie to pozwala już w 5 sekund wykonać otwór fi 65 mm (seria Ceramic do szlifierek kątowych). Co więcej wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji gwarantują długą żywotność otwornicy – wykonanie 50 otworów fi 35 mm pokazało, że otwornica nie została zużyta i mogła być używana do dalszych prac. Dzięki temu znacznie zmniejsza się koszt wykonania jednego otworu.
Rozwiązanie marki Wolfcraft jest niezwykle przydatne przy montażu urządzeń sanitarnych oraz przy wykonywaniu otworów pod puszki prądowe, halogenowe oświetlenie podłogowe czy też podczas wykonywania otworów pod odpływy kanalizacyjne, rury wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania. Otwornicę Ceramic marki Wolfcraft wystarczy zamontować do wkrętarki akumulatorowej, aby rozpocząć precyzyjne przygotowania otworów. W ofercie firmy Wolfcraft są również otwornice Ceramic przystosowane do pracy ze szlifierkami kątowymi. Rozpiętość średnicy od 18 mm do 83 mm pozwala dobrać wielkość niezbędną do średnicy rury, odpływu czy przewodu. Głębokość cięcia, w zależności od potrzeby, może wynosić 25 lub 45 mm. Warto podkreślić, że otwornice Ceramic firmy Wolfcraft dostarczane są w zestawie z gąbką, która zapobiega powstawaniu pyłu w trakcie wiercenia oraz umożliwia chłodzenie wodą. Dzięki temu zwiększa się żywotność urządzenia.

W ofercie dystrybutora narzędzi Wolfcraft na polski rynek, znajdują się przydatne podczas prac posadzkarskich dodatki. Szczególną uwagę warto zwrócić na zestawzestaw otwornica diamentowa wolfcraft wierteł diamentowych Ceramic oraz prowadnicę. Wiertło diamentowe wystarczy umieścić w uchwycie wkrętarki akumulatorowej i od razu można rozpocząć wiercenie! Warto podkreślić, że zostały one wykonane z tego samego diamentu przemysłowego co otwornice Ceramic, stąd też umożliwiają one wiercenie w bardzo twardych materiałach. Są one dostępne w 4 rozmiarach: 5, 6, 8 i 10 mm. Przydatnym dodatkiem jest również prowadnica, która zapobiega ześlizgiwaniu się wiertła w trakcie wiercenia. Co więcej posiada ona 2 przyssawki zapewniające bezpieczne i trwałe mocowanie na powierzchni płytek kamiennych i granitowych oraz glazurze. Eleganckie płytki do kuchni czy łazienki to dopiero połowa sukcesu aranżacyjnego. Efekt dekoracyjny uzyskamy wtedy, gdy okładzina zostanie odpowiednio ułożona. Podczas jej montażu niezastąpionym narzędziem będzie otwornica diamentowa Ceramic firmy Wolfcraft.

Fot. Wolfcraft

Powiązane artykuły

1 komentarz

  1. enzym
    enzym Styczeń 27, 10:48

    No rewelacja! Własnie takiego sprzętu brakowało nam, jak kilka lat temu kładliśmy glazurę z ojcem w łazience. Nie wiem czy to jest drogi sprzęt, ale na bank bardzo przydatny.

    Odpowiedz na ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *