Nowe okna pasywne firmy KRISPOL | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Nowe okna pasywne firmy KRISPOL

Nowe okna pasywne firmy KRISPOL

Nowe okna pasywne firmy KRISPOL
Maj 11
08:43 2015

KRISPOL wprowadził na rynek nowy system okien pasywnych – FEN 85. System odpowiada na potrzeby domów pasywnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 [W/m²K] (okno referencyjne o wymiarach 1230×1480 mm).

Okna FEN 85 są oparte na 6-komorowych profilach PVC o głębokości 85 mm. Charakterystyczną cechą okien, wyróżniającą je na rynku, jest indywidualnie zaprojektowany system wzmocnień: wielokrotnie gięte wzmocnienie stalowe, obejmujące całą komorę skrzydła, a także zamknięte wzmocnienie o grubości 1,5 mm w ościeżnicy. Mocną stroną okien FEN 85 jest także potrójny system uszczelnień z dodatkową uszczelką środkową w profilu skrzydła.

Fot. Krispol, FEN85,Producent wyposaża okna FEN 85 w energooszczędne pakiety szybowe z ciepłą ramką, o szerokości do 48 mm. Minimalna grubość pojedynczej szyby w pakiecie wynosi 4 mm, co przekłada się na wysoki poziom izolacji akustycznej okien.

Kolorystykę okien FEN 85 można dopasować zarówno do wnętrza domu, jak i elewacji czy pozostałych elementów stolarki. Producent oferuje kilkadziesiąt oklein do profili, w tym najnowsze wzory z autorskiej kolekcji 2015. Okleinowanie jest wykonywane w kilku wariantach: jedno-
i dwustronnie, a także w opcji Bikolor, czyli w różnych kolorach z obu stron. Oferta okien FEN jest technologicznie, kolorystycznie i gwarancyjnie spójna z pozostałymi produktami z oferty HOME marki KRISPOL.

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *