Napęd do bram FAAC 414 Long | InfoBudownictwo.pl 

InfoBudownictwo.pl

Napęd do bram FAAC 414 Long

Napęd do bram FAAC 414 Long

Napęd do bram FAAC 414 Long
Luty 27
12:52 2015

Model 414 – napęd do przydomowych bram ze stajni urządzeń FAAC  umożliwia montaż do bram o długich skrzydłach, w tym bram jednoskrzydłowych o szerokości nawet do 5 metrów. Jak zapewnia producent jest przy tym ekonomiczny, bezawaryjny i bezpieczny.

W takcie projektowania napędu 414 Long położono nacisk na najważniejsze cechy związane z domowym użytkowaniem czyli bezpieczeństwo i ekonomiczność, zgodnie z filozofią Safe & Green. Sterującą napędem centralę E045 charakteryzuje bardzo wysoka wydajność przy poborze prądu na poziomie zaledwie 1,2 A, co czyni eksploatację oszczędną zarówno dla naszego portfela, jak i środowiska.
414 Long to urządzenie pozwalające oszczędzić także czas. Siłowniki tubowe o właściwościach samoblokujących, nie tylko znacznie przyspieszają montaż mechanizmu – ich budowa pozwala na osadzenie nawet na grubych słupkach klinkierowych, co zabezpiecza nas przed wydatkami związanymi z przeróbkami adaptującymi bramę. Ponadto, tubowa konstrukcja samoblokująca nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych zamków.
Ponadto, 414 Long to mechanizm o wysokim współczynniku bezpieczeństwa i bezawaryjności. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu, nawet w przypadku szerokich bram. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by zapewnić niezawodne działanie w różnorodnych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +55°C.
Charakterystyka techniczna
Zasilanie silnika: 230 V
Pobór mocy: 280 W
Prędkość obrotowa silnika: 1400 obr./min
Prędkość wysuwu trzpienia: 1,6 cm/sek.
Zakres temperatur pracy: -20°C ÷ +55°C
Stopień ochrony: IP44
Ciężar: 6,5 kg

Powiązane artykuły

0 komentarzy

Jeszcze nie dodano żadnych komentarzy!

W tym momencie nie ma tutaj żadnych komentarzy, czy chcesz dodać nowy?

Napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.
Wymagane pola są zaznaczone *